מסלולי הלוואות למימון רכב של הבנק הבינלאומי הראשון

הבינלאומי הוא אחד מחמשת הגופים הבנקאיים הגדולים בישראל והוא למעשה הבנק הגדול ביותר בתוך קבוצת הבינלאומי, אשר כוללת גם את בנק מסד, בנק אוצר החייל, בנק פועלי אגודת ישראל ויובנק. צריך לציין, שלקוחות הבנק הבינלאומי יכולים לקבל שירות מכל הבנקים בקבוצה, כך שמסלולי האשראי הרלוונטיים עבורם הם רבים למדי.

הבנק הבינלאומי יכולים לקבל שירות מכל הבנקים בקבוצה, כך שמסלולי האשראי הרלוונטיים עבורם הם רבים למדי.

">
לוגו בנק הבינלאומי

מסלולי הלוואות למימון רכב של הבנק הבינלאומי הראשון

לקוחות הבנק הבינלאומי יכולים למצוא מסלולים שונים של הלוואות למימון רכב חדש או יד שנייה וזאת לפי בהתאם ליכולת הכלכלית וההעדפות האישיות שלהם. יש לציין, כי הבנק הבינלאומי נמצא בקשרים עסקיים הדוקים עם חברות הרכב הגדולות, כך שישנן אפשרויות אטרקטיביות במיוחד לרכישת רכב בחברות אלו וקבלת אשראי בתנאים מועדפים דרך הבנק. להלן מספר מסלולים פופולאריים הזמינים ללקוחות של הבנק הבינלאומי:

  • מסלול הלוואה עסקית למימון רכב פרטי או מסחרי – האופציה הזו היא רלוונטית ללקוחות העסקיים של הבנק, כאשר האישור הסופי לנטילת האשראי ניתן בהתאם למאפיינים האישיים של הלווה הפוטנציאלי, היסטוריית האשראי הקודמת שלו וההכנסות שלו נטו בשנים האחרונות.

סכום האשראי לרכישת רכב פרטי ניתן עד 150 אלף ₪, כאשר תקופת ההחזר המקסימאלית היא חמש שנים. ההלוואה לצורך מימון רכב מסחרי היא עד גובה של 400 אלף ₪ ואילו תקופת ההחזר היא קצרה ביותר ועומדת על ארבע שנים לכל היותר. בשני המקרים משמשים הרכבים כביטחונות כנגד ההלוואה ומשועבדים בפועל לבנק.

  • מסלול הלוואה למימון רכב דרך קרסו טרייד אין – קרסו היא אחת מחברות הרכב המוכרות ביותר בישראל והבנק הבינלאומי (כמו גם בנק מסד) מציע ללקוחות שלו רכישת רכב דרכה בתנאים מועדפים. הבנק משמש כאן בעצם כמעין מתווך בין קרסו ללווה הפוטנציאלי, כאשר לקוחות נבחרים יכולים לזכות אף בהטבות רבות יותר (חברי הסתדרות המורים, מועדון אשמורת ועוד).

הסכום המקסימאלי שניתן ליטול דרך הבינלאומי עומד על חמישים אלף ₪ ואת ההלוואה הזו אפשר לפרוס לתקופה שלא עולה על שלוש שנים. יש לציין, כי בניגוד למסלולים רבים אחרים של אשראי, אין כאן ריבית והצמדה כלל, מה שמהווה יתרון גדול על האופציות המוצעות על ידי בנקים מתחרים.

  • מסלול הלוואה למימון רכב דרך קל אוטו – חברת קל אוטו היא אחת הגדולות והוותיקות בארץ בתחום הרכב וגם לה יש קשרים עסקיים והסכמים מול הבנק הבינלאומי. לקוחות הבנק הבינלאומי ובנק מסד אשר מעוניינים לרכוש רכב חדש ומעבירים באופן סדיר משכורת במשך התקופה האחרונה, יכולים לקבל לצורך כך אשראי בגובה של עד 150 אלף ₪. תקופת ההחזר הארוכה ביותר עומדת על חמש שנים ואילו הביטחונות נקבעים במשא ומתן מול הבנק וטרם החתימה הסופית על ההסכם.
  • מסלול הלוואה למימון רכב דרך אלדן לקוחות שמשתייכים להסתדרות המורים או מועדון אשמורת יכולים לקבל אשראי מבנק מסד או הבינלאומי באמצעות חברת אלדן. מטרת ההלוואה היא לצורך רכישת רכב יד שנייה בלבד, כאשר סכום האשראי המקסימאלי עומד על ארבעים אלף ₪. פריסת ההלוואה יכולה להיעשות עד לתקופה של חמש שנים ובזמן זה, הלקוחות אינם מחויבים כלל בריבית או הצמדות כלשהן. הרכב עצמו משמש כמובן כביטחונות כנגד ההלוואה ומשועבד לבנק עד ההחזר הסופי של האשראי.

אנו בפורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב שמנו לנו למטרה לקשר בין רוכשים פוטנציאליים של רכבים חדשים ויד שנייה והמוסדות הפיננסיים שמציעים את המסלולים המשתלמים ביותר למימון רכבים אלה. אם אתה מעוניין לקבל אינפורמציה נוספת על המסלולים הקיימים בבנק הבינלאומי, נשמח להפנות אותך ליועצים בעלי ניסיון אשר יחסכו לך זמן וכסף. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו ניצור קשר טלפוני בהקדם האפשרי.