חברות מימון לרכב

לפעמים הפער בין החלום לבין הפיכתו למציאות הוא גדול מאד, במיוחד אם מדובר בתקציב שחסר למימוש החלום הזה.

לא תמיד ניתן לצמצם את הפער ולממש את החלום, אולם אם מדובר ברכב חדש, יש דרכים לממש אותו, ואפילו בקלות.

גם אם התקציב שלכם מצומצם ואתם עדיין רוצים ליהנות מרכב חדש, או לפחות חד שיותר מזה שבבעלותכם, אתם יכולים להיעזר במגוון חברות מימון לרכב, אותן תמצאו בעזרת פורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון לרכב, תשוו ביניהן ותבחרו בהצעה המתאימה לכם ביותר.

קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
20,000
200,000
סכום נבחר 50,000 ש"ח

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
מעולה ממשיכים

לאיזו עסקה אתה זקוק?

ליסינג מימוני לעסקים
ליסינג תפעולי לעסקים
רכב חדש
אחר

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שניה
ליסינג
אחר
נהדר ממשיכים לאזור מגורים

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
נהדר מתקדמים

פרטי התקשרות

אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!
נהדר עוברים למצב חשבון
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
מכונית שנרכשה באמצעות חברות מימון לרכב

השוואה בין חברות מימון לרכב

אין צורך למנות את היתרונות של רכב חדש, או בעל שנתון בן שנים ספורות בלבד. הוא מתפקד טוב יותר, יש פחות עלויות בתיקונים שלו, הנהיגה היא בטיחותית יותר, ועוד מגוון סיבות. אולם המחירים אינם זולים ולא תמיד קיים מקור כספי שיספיק למימון הרכישה החדשה.

על כן ניתן להיעזר בשירותיהן של חברות מימון לרכב, שמסייעות להשיג את הסכום הנדרש לצורך רכישת הרכב, ופורסות את ההחזר למספר רחב של תשלומים בתנאים נוחים.

למשל, חברות ליסינג מימוני שמאפשרות לכם ליהנות אפילו מרכב דנדש, שהרגע יצא מהניילונים ולקבל עליו מימון מלא, כאשר את ההחזר תשלמו מדי חודש בסכום קבוע וידוע מראש.

חברות ליסינג מימוני הן חברות מימון לרכב חוץ בנקאיות, שאינן פוגעות באשראי הבנקאי שלכם, ומעמידות תנאי מימון נוחים והגיוניים, שיאפשרו לכם גם ליהנות מהרכב החדש וגם לעמוד בתשלומים, שמסוכמים מראש והם קבועים וידועים, בלי “שורות קטנות” ובלי תוספות מפתיעות.

חברת מימון רכב

בנוסף, ישנן חברות למימון רכב שהינן בהכרח חברות ליסינג. בדומה למימון רכב בטרייד אין, שבו אתם מחליפים את רכבכם הישן בחדש ומשלמים את ההפרש, כשאת המימון להפרש הזה, מספקת לכם חברת מימון לרכב.

היתרון במימון ליסינג או טרייד אין הוא הקלות שבה אפשר ליהנות מרכב חדש, והשיטה מספקת הזדמנות שווה לכולם, גם למי שמתקשים לרכוש רכב חדש במזומן וכמו שנחשב למסורב בבנקים. ההחזרים הם ידועים מראש, אינם צמודים למדדים שונים ואתם יודעים במדויק כמה אתם משלמים בכל חודש.

כדי למצוא חברות מימון לרכב שהינן גופים חוץ בנקאיים אמינים ומסודרים, מעמיד לרשותכם פורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון לרכב כלי חיפוש נוח ויעיל שבאמצעותו תוכלו לבצע השוואת מחירים והשוואת תנאי ההצעה ולבחור בזו שמתאימה לכם וליכולות הכלכליות שלכם.

המלצות להצעות נבחרות של חברות מימון רכב

ליסינג לטויוטה – Toyota

ליסינג ל-BMW

מומחי הפורטל מאתרים עבורכם את החברות המובילות ביותר בתחומן, הנהנות ממוניטין ואמינות גבוהים ואשר ישמחו לתפור למידותיכם הצעות אטרקטיביות במיוחד. זה הזמן לקבל את כל אפשרויות המימון שעומדות לרשותכם! כל שנותר לכם לעשות הוא למלא את פרטיכם בטופס שבאתר ולקבל את ההצעות המובילות והעדכניות ביותר.