אפשרויות מימון לרכב

קניית רכב חדש, או בן כמה שנים, כרוכה בהוצאה כספית ניכרת. לא תמיד יש לנו את האפשרות ליהנות מהרכב אנו מעוניינים, זאת מאחר ואין לנו את התקציב המספיק. ניתן ליהנות ממספר אפשרויות מימון לרכב, שיאפשרו את הגשמת החלום כשהמימון הוא בתנאים נוחים.

אפשרויות שונות למימון רכב

כל אפשרויות המימון לרכב

יש הרבה יתרונות ברכב חדש, כמו הבטיחות שהוא מציע, פחות תיקונים במוסך ואפילו הביטוח הוא זול יותר. יחד עם זאת מדובר בהשקעה לא קטנה ונדרש תקציב שלא לכולם יש אותו נגיש וזמין.

כדי לממן רכב חדש, או אפילו יד שנייה, אפשר כמובן לגשת לבנק ולבקש הלוואה. אישור ההלוואה יהיה בידיו של פקיד הבנק שיבחן את מסגרת האשראי שלכם, סביר להניח שיבקש ערבויות ובטחונות וגם אם יאשר את ההלוואה בסופו של דבר, היא עשויה להיות מלווה בריבית גבוהה, שלא לדבר על מסגרת האשראי שמצטמצמת עקב נטילת ההלוואה.

ישנן עוד אפשרויות מימון לרכב, למשל ליסינג מימוני. משמעות הדבר היא כי אתם יכולים ליהנות מרכב חדש לגמרי, מדגם שאפילו לא חלמתם עליו כשהתחלתם את החיפוש ולקבל עליו מימון מלא.

הרעיון של ליסינג מימוני הוא בעצם להחכיר את הרכב תוך תשלום מקדמה ולאחר מכן תשלום חודשי קבוע ויציב שאינו משתנה והוא לרוב גם מתחשב ביכולת ההחזר שלכם. משך תקופת הליסינג נע בין שלוש לחמש שנים ובסיום התקופה נותר לכם לשלם את ההפרש שנותר אחרי קיזוז תשלום המקדמה, התשלומים החודשיים וערך הרכב באותה נקודת זמן. הרכב עובר לבעלותכם.

במידה ואין באפשרותכם לשלם מקדמה, באפשרותכם לקבל מימון גם עבורה.

ליסינג מימוני, כמו גם ליסינג פרטי, מאפשר לכל מי שמעוניין ברכב חדש לא לגנוז את החלום. באמצעות חברות מימון חוץ בנקאיות ניתן להגיע להסדר תשלומים נוח במיוחד שמתחשב בצרכי המבקש.

מי שאינו מעוניין בתום תקופת הליסינג לשלם את ההפרש שנותר ולהעביר את הרכב לבעלותו, יכול להמשיך באותה שיטה ולשדרג את הרכב למתקדם עוד יותר.

שיטת מימון זו מאפשרת הזדמנות שווה לכולם ומבלי לשבור את הראש מאין להשיג את הכסף, ליהנות מרכב איכותי ולשלם תשלום חודשי קבוע שאינו משתנה, אינו תצמוד למדדים שונים ופשוט נקבע מראש ונותר כך במשך כל תקופת ההחזר.

אפשרויות מימון נוספות

אפשרות מימון נוספת לרכב היא הטרייד אין. ראשית, מדובר בשיטה קלה ונוחה שחוסכת זמן רב והתעסקות עם מכירת הרכב הישן ומציאת רכב חדש. טרייד אין הוא שיטה בה בעליו של רכב המעוניין להחליף אותו, מגיע למגרשים ייעודיים, בוחר רכב חדש לפי ראות עיניו ומוסר את רכבו הישן. כל שנותר לו הוא לשלם את ההפרש בין הרכבים, הישן והחדש.

גם כאן, אם אין באפשרותכם לממן את הפער בין שני הרכבים, תוכלו לקבל מימון חוץ בנקאי בתנאים נוחים והוגנים ועם פריסת תשלומים שלא תסגור לכם את האשראי בבנק.

קיימים היום גופים חוץ בנקאיים המעניקים הלוואה לכל מטרה בהליכים נוחים ומהירים, אחרי בדיקה קצרה של ההסטוריה הבנקאית של מבקש ההלוואה.

פורטל צוק ליסינג וטרייד אין מסייע באיתור הגופים המובילים בארץ, אמינים ובעלי מוניטין ועם ההצעות האטרקטיביות ביותר.

רוצים לקבל את כל אפשרויות מימון לרכב העומדות בפניכם? מלאו את פרטיכם באתר עכשיו ונציגינו ישמחו לאתר עבורכם את ההצעות הטובות ביותר.