טרייד אין רכב באופנוע

בשנים האחרונות, שוק הרכב בישראל עובר שינויים משמעותיים, כאשר שיטת הליסינג התפעולי הפופולארית גרמה לעלייה גדולה בהיצע של מכוניות יד שנייה וזאת לאחר סיום תקופת ההשכרה. מכיוון שחברות רכב רבות מצאו את עצמן עם מלאי הולך וגדל של רכבים ברשותן, הן החלו להציע חבילות משתלמות יותר לרוכשים הפוטנציאליים, מה שתרם כמובן לרווחת הלקוחות. כיום, ניתן למצוא מגוון רחב של אפשרויות מימון לרכישת כלי תחבורה חדשים, כמו גם עסקאות מסוג ליסינג פרטי, טרייד אין ועוד.

קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
20,000
200,000
סכום נבחר 50,000 ש"ח

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
מעולה ממשיכים

לאיזו עסקה אתה זקוק?

ליסינג מימוני לעסקים
ליסינג תפעולי לעסקים
רכב חדש
אחר

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שניה
ליסינג
אחר
נהדר ממשיכים לאזור מגורים

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
נהדר מתקדמים

פרטי התקשרות

אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!
נהדר עוברים למצב חשבון
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
אופנוע בטרייד אין

מאפייני טרייד אין באופנוע

שיטת הטרייד אין, אשר מוצעת על ידי חברות רכב רבות ומובילות בענף, מתאימה במיוחד לאנשים שמעוניינים לחסוך בזמן ואין להם רצון או אפשרות לחפש קונים לרכב הישן בשוק הפרטי. בנוסף, אם הם מעוניינים ברכב יד שנייה במקום האוטו הישן, הרי שעליהם להשקיע זמן נוסף בחיפוש האופציה הרלוונטית, משא ומתן מול המוכר, טסטים וכ”ו. עסקת טרייד אין כרוכה במכירת הרכב הישן לחברת הרכב וקבלת רכב חדש בניכוי סכום המכירה.

רוב החברות מבצעות עסקאות סטנדרטיות של טרייד אין, כאשר בדרך כלל רכב פרטי מוחלף בדגם של רכב פרטי חדש יותר. אולם, במקומות רבים ניתן למצוא גם אפשרויות אחרות, כמו טרייד אין רכב תמורת אופנוע, טרייד אין מאופנוע לרכב, החלפה לרכב מסחרי ועוד. הקריטריון המשמעותי מבחינת חברות הרכב, הוא העלות של כלי התחבורה לפי המחירון, כך שאופנועים יקרים יותר בהחלט יכולים להוות אופציה לטרייד אין.

חברות טרייד אין מומלצות לטרייד אין מאופנוע לרכב

גרין קאר טרייד אין לרכב

אוטודיל טרייד אין לרכב

אלבר טרייד אין לרכב

מעבר לחיסכון הגדול של זמן מבחינת הלקוחות, עסקאות טרייד אין לרכב ואופנוע מאפשרות לקבל מימון משתלם במיוחד, כך שגם רוכשים ללא הון עצמי משמעותי יכולים להרשות לעצמם לקנות דגמים חדשים יותר מאשר בעבר. שיתוף הפעולה של חברות רכב עם בנקים, מועדוני לקוחות וועדי עובדים, נותן להן את היכולת להציע מסלולים עם פריסה ארוכה של תשלומים, ריבית נמוכה והטבות נלוות מסוימות.

במידה ואתה מתכוון לרכוש רכב חדש או יד שנייה בזמן הקרוב, אנו בפורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב יכולים לחסוך לך זמן וכסף ולהפנות אותך למומחים בעלי ניסיון בענף. מלא את הפרטים האישיים שלך בטופס שנמצא בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר טלפוני בהקדם האפשרי.