באדג'ט טרייד אין לרכב

באדג'ט היא חברה בינלאומית מוכרת אשר פועלת במשך יותר משלושים שנה בישראל ומוכרת יותר מן התחום של השכרת רכב. אולם, במסגרת הפעילות העסקית שלה, החברה מציעה לאחרונה גם אפשרויות רכישת רכבים יד שנייה ואופציות טרייד אין משתלמות ללקוחות.

הניסיון הרב והמוניטין של באדג'ט מבדיל אותה לחיוב מחברות אחרות ומעניק לה יתרון משמעותי מבחינת יכולת שירות הלקוחות וסטנדרט הרכבים אשר מוצעים למכירה במסגרת טרייד אין.

לוגו של חברת באדג'ט טרייד אין לרכב

באדג'ט טרייד אין לרכב – כיצד זה מתבצע?

טרייד אין לרכב הוא משתלם במיוחד ללקוחות מכמה סיבות עיקריות. ראשית, קיים חיסכון גדול מאד בזמן – הלקוח הפוטנציאלי שמעוניין למכור את הרכב הקיים ולרכוש רכב אחר במקומו, אינו זקוק יותר לחיפושים נרחבים אחר העסקה המתאימה ביותר, התמקחויות ארוכות עם מוכרים וקונים פרטיים ובדיקות עצמאיות במוסכים על חשבונו.

באדג'ט טרייד אין לרכב מאפשר ללקוח לעשות את העסקה במהירות, לקבל מחיר הוגן על הרכב הישן ולקבל מכונית חדשה מבין מגוון גדול מאד של דגמי רכבים מכל הסוגים. כל המכוניות של באדג'ט עוברים בדיקות יסודיות כדי להתאים אותם לרמה הנדרשת בעזרת טיפולים, תיקונים וניקיונות על חשבון החברה.

מימון רכב במסגרת באדג'ט טרייד אין לרכב

כאשר אדם מחפש רכב יד שנייה ופונה לשוק הפרטי, רוב הפעמים יהיה עליו להוציא סכום כסף משמעותי במזומן או שמא לקחת הלוואה בנקאית. חברת באדג'ט, לעומת זאת, מציעה אופציה משתלמת יותר ללקוחות שלה – מימון רכב על ידי מגוון מסלולים חוץ בנקאיים שאותם בוחר הלקוח לפי יכולת ההחזר והצרכים המיידים שלו.

לפיכך, כל אדם שמעוניין לבצע עסקת טרייד אין בבאדג'ט, יכול לפרוס את העלות של הרכב למספר תשלומים גבוה בלי לחסום את המסגרת הבנקאית ולהתחייב לתשלום ריבית גבוהה מידי חודש. מכיוון שהרכב מתפקד בדרך כלל כביטחונות כנגד האשראי המתקבל, תנאי מימון הרכב הינם משתלמים במיוחד ללקוחות.

אם אתה מחפש לקנות רכב יד שנייה, גלוש כבר היום לאתר צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב ומצא את כל מגוון האפשרויות האטרקטיביות עבורך. כדי לקבל את כל ההצעות הטובות ביותר, כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר בהקדם האפשרי.