מסלולי הלוואות למימון רכב של בנק ירושלים

מעוניינים לקבל מידע על בנק ירושלים ועל ההלוואות שהוא מספק? כאן בפורטל צוק ליסינג טרייד אין ומימון לרכב תוכלו לקבל את כל המידע על מסלולי הלוואות למימון רכב של בנק ירושלים, על מסלולי הלוואות נוספים וסיוע באיתור ההלוואה המתאימה לכם ביותר.

קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
20,000
200,000
סכום נבחר 50,000 ש"ח

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
מעולה ממשיכים

לאיזו עסקה אתה זקוק?

ליסינג מימוני לעסקים
ליסינג תפעולי לעסקים
רכב חדש
אחר

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שניה
ליסינג
אחר
נהדר ממשיכים לאזור מגורים

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
נהדר מתקדמים

פרטי התקשרות

אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!
נהדר עוברים למצב חשבון
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
לוגו של בנק ירושלים

בנק ירושלים

הבנק הוקם בשנת 1963 ועסק בתחום המשכנתאות, עד לאמצע שנות התשעים של המאה העשרים, אז הרחיב את פעילותו וקיבל רשיון מוסד כספי, אשר אפשר לו להכנס לתחום האשראי העסקי, הלוואות וחסכונות למגזר הפרטי ולהתנהל כבנק לכל דבר.

בנק ירושלים מציע ללקוחותיו מגוון ייחודי של שירותים בנקאיים ומציע מסלולי הלוואות ללקוחות כל הבנקים באמצעות פתיחת חשבון באינטרנט, ללא הצורך להגיע פיסית לסניפיו.

הלוואה למימון רכב של בנק ירושלים

 הלוואה למימון רכב חדש מסלול הלוואה למימון רכב חדש בריבית משתנה, בגובה של עד 75 אחוז משווי הרכב. תקופת ההלוואה היא עד שבעים ושנים חודשים.

ניתן להחזיר את ההלוואה בהחזרים קטנים מהרגיל ובתום תקופת ההלוואה להחזיר עד 45 אחוזים משווי הרכב, כך שההחזר החודשי יהיה קטן יותר.

הלוואה למימון רכב יד שנייה – מסלול הלוואה זה מציע מימון רכב משומש בריבית משתנה בגובה של עד 60 אחוזים משווי הרכב. תקופת ההלוואה היא עד חמש שנים.

קיימת גם אפשרות לקבל הלוואה כנגד שעבוד הרכב.

בהלוואה זו קיימת גמישות החזר החודשי והווה יכול להחליט אם להחזיר אותה בתוך שנה, שנתיים או חמש שנים, בהתאם ליכולותיו. כמו כן ניתן לשלם עד 35 אחוזים משווי הרכב רק בסוף תקופת ההלוואה ובכך להקטין את סכום החזר החודשי.

לכל שאלה או הבהרה ניתן ליצור קשר עם בנקאי בנק ירושלים בטלפון שמספרו: 5727*.

היום לא קשה למצוא מסלולי הלוואות מגוונים בבנק ירושלים ובכל בנק אחר. כשעושים את זה עם מומחי ויועצי פורטל צוק ליסינג טרייד אין ומימון רכב, אפשר להגיע להישגים משמעותיים ולתנאים מעולים מול הבנק.

תוכלו להיעזר במומחים שלנו ואם לא תמצאו את מבוקשכם בבנק ירושלים, יאותרו עבורכם הצעות להלוואות נוספות בבנקים אחרים או ממוסדות פיננסיים חוץ בנקאיים.

לקבלת השירות והסיוע באיתור הלוואה המתאימה לצרכיכם, מלאו את פרטיכם בטופס המקוון באתר ונציגינו ישמחו לסייע לכם ולאתר עבורכם את ההלוואה הטובה ביותר!