טרייד אין רכב בעפולה

בשנים האחרונות, יחד עם התפתחות שיטת הליסינג התפעולי, כמות המכוניות שחברות הרכב מחזיקות במלאי עלתה בצורה משמעותית והתחרות בשוק הרכב התגברה מאד. סוכנויות הרכב מציעות כיום ללקוחות מסלולים משתלמים ומגוונים של מימון ועובדים בצמוד עם בנקים גדולים שמעניקים הטבות נוספות ללווים. אדם אשר מעוניין לרכוש רכב חדש או יד שנייה באזור עפולה, אינו זקוק יותר להון עצמי גבוה, אלא ביכולתו לפרוס את ההוצאה לתשלומים ארוכים.

קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
20,000
200,000
סכום נבחר 50,000 ש"ח

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
מעולה ממשיכים

לאיזו עסקה אתה זקוק?

ליסינג מימוני לעסקים
ליסינג תפעולי לעסקים
רכב חדש
אחר

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שניה
ליסינג
אחר
נהדר ממשיכים לאזור מגורים

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
נהדר מתקדמים

פרטי התקשרות

אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!
נהדר עוברים למצב חשבון
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
אשה מקבלת מפתחות של רכב לאחר שקיבלה מימון מליסינג פרטי

מאפייני עסקת טרייד אין רכב בעפולה

אחד היתרונות הבולטים של שיטת הטרייד אין, הוא כי הלקוח אינו פועל מול מוכר פרטי אלא מול חברה גדולה ובעלת ניסיון – היא אינה מעוניינת בפרסום שלילי ויכולה לתת מענה לשאלות ובירורים בהמשך הדרך. כאשר הרכישה מתבצעת מול בחברת רכב אמינה, המכונית עברה ככל הנראה טיפולים, טסטים ובדיקות נוספות על ידי אנשי מקצוע. פעמים רבות, המוכרים גם מעניקים אחריות לשנה ואף מתחייבים לעסקה נוספת של טרייד אין לאחר תקופה מוגדרת.

אם נתייחס למחיר המכירה של הרכב הישן בעסקת טרייד אין, ההנחה היא, כמובן, שלרוב ניתן להשיג סכומים אטרקטיביים יותר בשוק הפרטי (במיוחד אם הרכב הישן הוא במצב טוב). אולם, אפשרויות המימון האטרקטיביות שמציעות חברות הטרייד אין והחיסכון בזמן על חיפושים של קונים מתאימים, גורמות בכל זאת לאנשים רבים להעדיף את השיטה הנ”ל. רוכשים של רכב חדש או משומש שמעוניינים לקבל הלוואה לשם ביצוע טרייד אין, יכולים לעשות זאת במגוון מסלולים גמישים, פריסת תשלומים לתקופה ארוכה וריבית אטרקטיבית.

אנו באתר צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב מעוניינים לסייע לקוראים שלנו ולקשר בין רוכשים פוטנציאליים של רכבים חדשים או יד שנייה לבין חברות רכב אשר מציעות את המסלולים המשתלמים ביותר ללקוחות. מכיוון שמספר החברות ואפיקי המימון הזמינים בשוק הם רבים ומגוונים מאד, התייעצות מוקדמת עם מומחים בתחום הרכב יכולה לתרום במידה רבה לאיתור האופציה המתאימה והכדאית ביותר.

חברות טרייד אין מומלצות באזור עפולה

אלדן

ליסקאר

אם אתה חושב על רכישת רכב חדש ומעדיף לעשות שימוש במימון חיצוני, ביכולתנו להפנות אותך לאנשי מקצוע בתחום ולחסוך על ידי כך זמן וכסף. כל מה שעליך לעשות זה למלא את הפרטים האישיים שלך בטופס שנמצא בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר טלפוני במהירות האפשרית.