טרייד אין רכב במרכז

מחפשים דרכים לשדרג את הרכב הישן שלכם בחדש יותר בלי מאמץ, פרסומים בעתון והמתנה מורטת עצבים שהרכב שלכם יימכר כדי שתוכלו לממן קנייה של אחר?

יש פתרונות יעילים ומהירים, למשל טרייד אין רכב במרכז. אם חסר לכם מימון לתשלום ההפרש בין הרכב הישן לחדש, עם צוק ליסינג,טרייד אין ומימון לרכב תמצאו מגוון רחב של פתרונות מימון משתלמים.

קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
20,000
200,000
סכום נבחר 50,000 ש"ח

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
מעולה ממשיכים

לאיזו עסקה אתה זקוק?

ליסינג מימוני לעסקים
ליסינג תפעולי לעסקים
רכב חדש
אחר

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שניה
ליסינג
אחר
נהדר ממשיכים לאזור מגורים

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
נהדר מתקדמים

פרטי התקשרות

אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!
נהדר עוברים למצב חשבון
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
אדם נוסע מסוכנות טרייד אין במרכז

טרייד אין

לקח קצת זמן עד שהצרכן הישראלי הבין שעם טרייד אין הוא יכול להגשים חלומות, ומהר.

במקום להעמיד למכירה את הרכב שבבעלותכם, להמתין שיימצא הקונה ורק אז להתחיל ולחפש רכב חדש, תהליך שיכול לקחת זמן שבמהלכו אתם נטולי רכב ואולי גם להתפשר בסוף על רכב שלא ממש רציתם, מטעמי תקציב, חוסר בזמן חיפושים וסיבות אחרות, עומדת לפניכם האפשרות למכור את רכבכם ולקנות חדש באותו היום, במקום אחד, בלי ריצות ובלי עצבים מרוטים.

טרייד אין רכב במרכז הוא דרך מצוינת לקצר הליכים ואפילו לחסוך בכסף, שלא לדבר על האפשרות למצוא מימון לרכב החדש במהירות ובנוחות.

כל הרעיון הוא להגיע עם רכבכם למגרשי טרייד אין רכב במרכז, להחליף אותו ברכב חדש יותר שמוצא חן בעינכם ולשלם, כר באותו המעמד, את הפרש המחירים בין הרכב הישן שלכם, לרכב החדש שבחרתם.

יכול להיות שלא יהיה לכם מספיק תקציב לרכב שמצא חן בעיניכם. לשם כך תוכלו להיעזר בפורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון לרכב, שיאתר עבורכם את פתרונות המימון הטובים ביותר שיש בנמצא, עם תנאי החזר נוחים וריבית שפויה.

יוצאים מהמגרש עם רכב חדש

השיטה של טרייד אין רכב במרכז מוכיחה את עצמה בכל פעם מחדש. נכנסים למגרש עם הרכב הישן, יוצאים עם חדש, או לפחות חדש יותר משלכם, כל זאת בהליך מהיר ובאותו היום, מבלי להמתין לקונים, מבלי להתרוצץ ומבלי להתנהל ללא רכב אפילו לרגע אחד.

כמו כן אין צורך לשבור תוכניות חסכון או לקחת הלוואה מיוחדת מהבנק, כזו שתצמצם את מסכרת האשראי שלכם בעובר ושב, אין צורך לרוץ עם המתעניינים לבדיקות של הרכב ולהידרש לשלם עבור התיקונים, אין צורך בניהול משא ומתן ובקיצור- כל היתרונות במקום אחד.

זה הזמן למלא את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר ולקבל מנציגי צוק ליסינג, טרייד אין ומימון לרכב מידע על פתרונות מימון קלים, מהירים ונוחים, ולהתקדם בעוד צעד לכיוון שדרוג הרכב הישן שלכם.

סוכניות טרייד אין מובילות במרכז

באדג’ט טרייד אין

אוטו סנטר טרייד אין

שלמה סיקסט