טרייד אין רכב בחדרה

הסיטואציה שנוצרה בשוק הרכב בישראל בשנים האחרונות, הטיבה עם הלקוחות והביאה לתחרות רבה יותר, מסלולים מגוונים של מימון ואופציות לקניית רכב שלא היו קיימות קודם. אולם מחירי הרכבים בארץ עדיין גבוהים במידה משמעותית מהסכומים שמוציאים לקוחות באירופה ובארה”ב על דגמי מכוניות זהות, אבל כיום, חברות הרכב מציעות אפיקים של מימון משתלם, אשר מאפשרות לפרוס את הרכישה לתקופה ארוכה בריבית אטרקטיבית.

קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
20,000
200,000
סכום נבחר 50,000 ש"ח

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
מעולה ממשיכים

לאיזו עסקה אתה זקוק?

ליסינג מימוני לעסקים
ליסינג תפעולי לעסקים
רכב חדש
אחר

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שניה
ליסינג
אחר
נהדר ממשיכים לאזור מגורים

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
נהדר מתקדמים

פרטי התקשרות

אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!
נהדר עוברים למצב חשבון
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
אדם מקבל רכב בעסקת טרייד אין בחדרה

בנוסף לרכישה סטנדרטית של מכוניות חדשות או יד שנייה, הופיעו גם סוגי עסקאות אחרות שמקלות על הלקוחות ומאפשרות לו לחסוך זמן יקר – אחת מהן היא שיטת הטרייד אין.

מאפייני טרייד אין רכב בחדרה

אופציית הטרייד אין שחברות רכב רבות מציעות ללקוחות, נותנת אפשרות לרוכשים של רכב חדש או משומש לבצע עסקה כפולה בו זמנית ולמכור את האוטו הישן שברשותם. על ידי כך, הם יקבלו זיכוי משמעותי בקנייה של הדגם החדש שבו הם בחרו וגם יחסכו זמן יקר על חיפושים של קונה מתאים באופן עצמאי. צריך לציין, כי לעיתים קרובות, מחיר המכירה של הרכב הישן יהיה פחות אטרקטיבי ללקוחות ממכירה בשוק הפרטי, אך במקרים רבים, עסקאות הטרייד אין הן עדיין משתלמות למדי בגלל יתרונות נוספים.

כך לדוגמא, לקוחות שמעוניינים לקבל הלוואה לקניית אוטו חדש, יכולים לקבל זאת בתנאי מימון משתלמים במיוחד וזאת בגלל שיתוף הפעולה בין חברות הרכב לבנקים ומוסדות פיננסיים נוספים. הריבית של האשראי תהיה נמוכה ממסלולים אחרים בשוק ופריסת ההחזרים יכולה להתבצע לטווח של חמש שנים.

במידה ואתה חושב על רכישת רכב בעזרת מימון חיצוני בזמן הקרוב, המומחים של פורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב יכולים לסייע לך ולהתאים את המסלול המשתלם ביותר ללא שום עלות או התחייבות. מכיוון שהעלויות על רכישת רכב חדש יכולים להגיע לסכומים משמעותיים למדי, חשוב מאד לקבל מידע אובייקטיבי ורלוונטי בטרם קבלת ההחלטה הסופית על עסקה כזאת או אחרת.

חברות טרייד אין בחדרה

כלמוביל

אלבר

קל אוטו

יצירת הקשר אתנו מתבצעת בצורה פשוטה למדי וכל מה שעליך לעשות הוא למלא את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה באתר. אנו מבטיחים שלאחר מילוי הפרטים על ידך, נדאג כי הנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר בהקדם האפשרי.