טרייד אין רכב בתל אביב

כאשר אדם מעוניין לרכוש מכונית חדשה במקום הרכב הקיים, לעיתים קרובות אין לו זמן או רצון לעסוק בכל התהליכים הכרוכים בכך. הרי זהו דבר ידוע, כי מכירת רכב דורשת בין השאר פרסומים ומודעות באתרים שונים, פגישות עם קונים פוטנציאליים ומשא ומתן ממושך עד ביצוע העסקה. גם רכישת אוטו חדש, במידה ומדובר על רכב שלא מסוכנות, כרוכה בהמון בירוקרטיה, בדיקות במוסכים, טסטים ועוד.

קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
20,000
200,000
סכום נבחר 50,000 ש"ח

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
מעולה ממשיכים

לאיזו עסקה אתה זקוק?

ליסינג מימוני לעסקים
ליסינג תפעולי לעסקים
רכב חדש
אחר

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שניה
ליסינג
אחר
נהדר ממשיכים לאזור מגורים

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
נהדר מתקדמים

פרטי התקשרות

אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!
נהדר עוברים למצב חשבון
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
בחורה שרכשה רכב מחברת טרייד אין בתל אביב

כיום קיימת אפשרות לעקוף את כל הבעיות הללו ולחסוך זמן באמצעות ביצוע טרייד אין באחת החברות העוסקות בכך. שיטה זו הפכה להיות פופולארית מאד בזמן האחרון, שכן היא מאפשרת ביצוע עסקה כפולה תוך חיסכון משמעותי בזמן.

טרייד אין רכב בתל אביב

מכיוון שתל אביב היא המרכז העסקי של ישראל, כל רוכש רכב פוטנציאלי יכול למצוא מגוון עצום של אפשרויות לביצוע טרייד אין עבור האוטו שלו. כל חברות הרכב והסוכנויות הגדולות פועלות בעיר זו, כך שלא תהיה בעיה לאתר את הדגם המתאים תוך זמן קצר יחסית. יתרה מכך, במקרה והאוטו המבוקש נמצא בסניף אחר, בדרך כלל החברה תוכל להניע אותו לסניף תל אביב תוך התחייבות מסוימת מצד הלקוח.

מאפייני עסקאות הטרייד אין

היתרונות של טרייד אין אינם מסתיימים רק בעניין של חיסכון הזמן אלא נוגעים גם לתחומים אחרים, אשר קשורים בעיקר לרכישת רכב יד שנייה. לעומת רכישה מלקוח פרטי, אשר נחשבת במידה מסוימת כקניית “חתול בשק”, חברת הטרייד אין היא כתובת לגיטימית לכל בעיה שעלולה להופיע בהמשך הדרך. כמו כן, הרכבים עוברים טסטים, תיקוני פחחות, ניקיונות ועוד. בנוסף לכך, החברה מתחייבת בדרך כלל להחליף את האוטו לאחר תקופה מסוימת ואף מעניקה אחריות במקרים מסוימים.

חסרונות הטרייד אין נוגעים לעניין הפרמיה שמשלם הלקוח עבור החיסכון בזמן. אנשים בעלי רכב במצב טוב יחסית, כנראה שיוכלו לקבל מחיר טוב יותר בשוק הפרטי מאשר בחברת הטרייד אין עבור רכבם.

אנו בפורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב נמצאים כאן עבורך ונשמח לקשר אותך לחברות הרכב המובילות שעוסקות בטרייד אין בתל אביב. השאר את הפרטים האישיים שלך באתר והנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.