טרייד אין לרכב בפתח תקווה

בשנים האחרונות אנו עדים לכך ששוק הרכב משתנה ומציע אפשרויות חדשות של עסקאות לרוכשים והמוכרים הפוטנציאליים. עיקר השינוי נעשה כאשר שיטת הליסינג התפעולי הפכה להיות פופולארית יותר ובעקבות כך, מצאו עצמן חברות הרכב עם מלאי גדול של מכוניות ברשותן.

קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
20,000
200,000
סכום נבחר 50,000 ש"ח

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
מעולה ממשיכים

לאיזו עסקה אתה זקוק?

ליסינג מימוני לעסקים
ליסינג תפעולי לעסקים
רכב חדש
אחר

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שניה
ליסינג
אחר
נהדר ממשיכים לאזור מגורים

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
נהדר מתקדמים

פרטי התקשרות

אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!
נהדר עוברים למצב חשבון
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
נציגה של חברת טרייד אין בפתח תקווה

אחת השיטות המוכרות יותר של רכישת רכב, היא עסקת הטרייד אין. כאשר לקוח מבצע טרייד אין, הוא למעשה פותר שתי בעיות בבת אחת – חברת הטרייד אין רוכשת את האוטו הישן שלו במחיר אשר מוסכם על שניהם והסכום הזה מנוכה ממחיר הרכב החדש שהוא יקבל מהחברה. יש לציין, כי הלקוח הפוטנציאלי יכול כמובן לבחור רכב יד שנייה וגם רכבים חדשים לגמרי, שכן לעיתים קרובות מי שמבצע את הטרייד אין הם יבואנים מורשים של דגמי רכב ספציפיים.

טרייד אין רכב – פתח תקווה

היתרון הגדול של שיטת הטרייד אין, היא כמובן החיסכון בזמן. אדם אשר מתגורר בפתח תקווה, יצטרך לחפש זמן רב למדי קונה מתאים לרכב הישן, לפרסם מודעות, להתמקח, לעבור טסטים שונים ועוד. במידה והדרישה שלו לרכב החדש היא יד שנייה, הרי שבזבוז הזמן שלו יהיה כפול. טרייד אין רכב פ”ת, לעומת זאת, מאפשר לו להגיע לאחת מחברות הרכב הרבות בעיר ולבצע את העסקה באופן מיידי (יש אפשרות לבחון דגמים מתאימים באתרי האינטרנט של החברות).

יש לציין, כי קיימים כמובן חסרונות מסוימים בשיטת הטרייד אין. לדוגמא, מחיר המכירה של הרכב יהיה כנראה נמוך יותר ממה שניתן להשיג בשוק הפרטי, אך זוהי למעשה הפרמיה של החברה. לעומת זאת, חברות הטרייד אין מוסרות את הרכבים שלהם לאחר ביצוע טסטים, תיקונים מכאניים, פחחות, ניקיונות ועוד.

עניין חשוב נוסף הוא, כי הן מאפשרות ללקוחות לפרוס את התשלומים עבור הרכב המבוקש לתקופות ארוכות בריבית נמוכה יחסית. בעקבות כך, הרוכשים של הרכבים החדשים יוכלו לבחור דגמים יוקרתיים יותר (לעומת רכישה בשוק הפרטי).

במידה ואתה מעוניין לקבל אינפורמציה נוספת על טרייד אין לרכב בפתח תקווה, אנו בפורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב נשמח לקשר אותך לגופים שמציעים את האפשרויות האטרקטיביות ביותר. השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו ניצור קשר במהירות האפשרית.