טרייד אין רכב בנתניה

עד לפני זמן לא ארוך, אדם שהיה מעוניין לרכוש רכב חדש או יד שנייה באיכות מספקת, היה צריך להחזיק ברשותו סכום בלתי מבוטל של הון עצמי ולהעביר אותו למוכר במעמד הקנייה. עם השנים ויחד עם התחרות ההולכת וגוברת בשוק הרכב בישראל, הופיעו שיטות מימון חדשות ומגוונות לעסקאות רכב. כיום, מסלולי הליסינג, הטרייד והמימון הבנקאי, מעניקות אפשרויות משתלמות במיוחד ללקוחות הפוטנציאליים.

קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
20,000
200,000
סכום נבחר 50,000 ש"ח

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
מעולה ממשיכים

לאיזו עסקה אתה זקוק?

ליסינג מימוני לעסקים
ליסינג תפעולי לעסקים
רכב חדש
אחר

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שניה
ליסינג
אחר
נהדר ממשיכים לאזור מגורים

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
נהדר מתקדמים

פרטי התקשרות

אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!
נהדר עוברים למצב חשבון
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
אדם מקבל מפתחות לרכב החדש שלו בעסקת טרייד אין

מאפייני טרייד אין רכב בנתניה

רכישת רכב בשיטת טרייד אין נותנת ללקוחות את האפשרות למכור את הרכב הישן ולהחליף אותו בדגם חדש בתוך זמן קצר במיוחד. מאפיין זה חשוב עבור אנשים שזמנם יקר להם והם לא רוצים להשקיע אותו על חיפושים של קונים ומוכרים בשוק הפרטי. בנוסף לכך, כאשר אדם רוכש רכב משומש מחברה, הרי שרמת האמינות היא גבוהה הרבה יותר – המכונית עוברת תיקונים, טיפולים ולעיתים אחריות חברה לתקופה מוגבלת. הלקוח יכול לפנות לחברה במקרה של תקלות או בעיות ואף לבצע עסקאות טרייד אין נוספות בעתיד.

מבחינת מסלולי המימון השונים, הרי שקונה רכב בשיטת טרייד אין יכול לפרוס בדרך כלל את הסכום של הרכישה לתשלומים ארוכים ולבחור מבין אפיקים גמישים של אשראי. מכיוון שהרכב משמש כביטחונות כנגד ההלוואה, עלויות הריבית במקרה כזה יהיו נמוכות מהרגיל וגם האפשרויות של הצמדת המסלולים הן מגוונות מאד.

מטרתנו בפורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב היא קודם כל לספק את המידע האקטואלי ביותר על ההתרחשויות בשוק הרכב הישראלי. התחרות בין חברות הרכב השונות היא גבוהה ואנו שומעים חדשות לבקרים על הטבות ומבצעים לקונים של רכבים חדשים ויד שנייה במגוון מסלולים. חשוב לעשות הפרדה בין העיקר והטפל, לבצע סקר שוק יסודי ולהתייעץ עם אנשי מקצוע בעלי ניסיון, אשר אינם בעלי אינטרס למכור מוצר כזה או אחר.

מידע נוסף שיכול לעניין אותך

טרייד אין לאופנוע

טרייד אין לרכבי ספורט

טרייד אין במימון מלא

אם אתה חושב על רכישת רכב בצורת טרייד או שיטת מימון אחר, הגעת למקום הנכון. המומחים של אתר צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב יכולים לסייע לך ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו מבטיחים לחזור אליך במהירות האפשרית.