קרסו טרייד אין

אם חשוב לכם החסכון בזמן מכירת הרכב שלכם ומציאת רכב חדש מבלי להתנהל ולו יום אחד בלי רכב, אם בא לכם למצוא מגוון רחב ושונה של דגמים ושנתונים, אין ספק שעם קרסו טרייד אין תקבלו מענה לכל הדרישות שלכם.

חברת ענק עם צי רכבים ענק ללא פחות, וותיקה ומובילה בתחומה, שם דבר בנוף הישראלי ונסיון רב שנים, הסיכוי שלא תמצאו את הרכב המתאים לכם הוא פשוט אפסי.

לוגו של קרסו טרייד אין

טרייד אין לרכב

על מה בעצם מבוססת עסקת טרייד אין? הרעיון הוא פשוט. במקום להתרוצץ פעמיים, פעם אחת כדי למכור את הרכב שברשותכם ובפעם השנייה כדי לקנות אחד אחר, במקום להמתין לקונים שיגיעו ולשרוף ימי שישי בבדיקות במוסכים, במקום לפתוח כל שבוע לוחות רכב ולחפש רכבים לטעמכם, רק כדי לגלות שהם נמכרו כבר או המוכר גר במרחק של שעות נסיעה מכם, במקום כל אלו, מגיעים למגרש רכבים של קרסו טרייד אין.

במגרש, ההליך הוא קצר ונוח מאד. אתם מוסרים את הרכב שבבעלותכם, בוחרים רכב לטעמכם, משלמים את ההפרש בין שני הרכבים ובו ביום יוצאים מהמגרש עם הרכב החדש שלכם. הבדיקות נעשות במקום, ספר הרכב פתוח לעיניכם ברכב החדש, ויש כתובת של חברה אמינה ומוכרת שתתן מענה במקרה הצורך.

אם אין לכם את הסבלנות והזמן הפנוי להתחיל במסע של חיפוש קונים מחד וחיפש מוכרים מאידך, הכתובת שלכם היא מגרשי הרכבים של קרסו טרייד אין.

קרסו טרייד אין – כל הסיבות הטובות

קרסו טרייד אין היא חלק מקבוצת קרסו מוטורס ויבואנית הרכב מהגדולים בישראל.

פעילות הטרייד אין של קרסו החלה בשנת 2006 וכיום עומדים לרשותכם אחד עשר סניפים בפריסה ארצית, בנצרת, חיפה, כרמיאל, טבריה, ירושלים, נתניה, כפר סבא, ראשון לציון, באר שבע ואשדוד.

משמעות הדבר היא שלא צריך לנסוע שעות כדי למצוא מגרש טרייד אין של קרסו ונחסך לכם זמן יקר.

קרסו מציעה לכם שיטת מכירה חדשנית של רכבכם המשומש בחבילת "הכל כלול". במסגרת חבילה ייחודית זו נהנה כל מי שרוכש רכב במסגרת עסקת טרייד אין מסל הטבות מפתיע שכלול במחיר הקנייה, וכולל חיישני רוורס במתנה, קודנית, גם היא במתנה, אחריות מורחבת לשנה ואף תוכניות מימון אטרקטיביות.

כמו כן, אם תרצו לשוב ולבצע בעתיד עסקת טרייד אין נוספת, תוכלו לעשות זאת במגרשי קרסו. מגוון הרכבים הוא גדול מאד ועם טווח מחירים רחב שנותן מענה לכל דורש ובכל תקציב.

זה הזמן שלכם לנצל ביעילות את הזמן שלכם ולעשות את זה אצל חברת טרייד אין מובילה בתחומה. מלאו את פרטיכם בטופס שבאתר צוק ליסינג וטרייד אין לרכב, כדי לקבל מידע נוסף, או הכנסו לאתר קרסו טרייד אין