כלמוביל טרייד אין לרכב

כלמוביל היא אחת החברות הוותיקות בישראל והנתונים העסקיים שלה ממקמים אותה בצמרת של יבואני הרכב בארץ. הלקוחות הפוטנציאליים שמעוניינים לרכוש רכב ובצע עסקת טרייד אין, ימצאו מגוון גדול של רכבים מכל הסוגים, כאשר הדגמים בהם מתמקצעת כלמוביל הם יונדאי, מרצדס, מיצובישי וסמארט.

לוגו של קבוצת כלמוביל טרייד אין לרכב

למה לבחור בעסקת כלמוביל טרייד אין לרכב?

כל אדם שמכר או רכש בעבר רכב יד שנייה בשוק הפרטי, יודע שמדובר לרוב בתהליך ארוך ומורכב שדורש סבלנות והשקעת זמן ממושכת. מכירת הרכב הישן כרוכה במפגשים עם קונים פוטנציאליים שנערכים לעיתים בשעות לא שגרתיות, ניהול משא ומתן, התמקחויות ופעמים רבות גם התפשרות על סכום המכירה הסופי.

רכישת רכב בשוק הפרטי, לעומת זאת, דורשת מהקונה לבחור את העסקה המשתלמת מבין עשרות אופציות לא מתאימות, זיהוי מדויק רכבים עם בעיות מכניות ועבר של תאונות, בדיקות עצמאיות במוסכים ועוד. בנוסף לכך, קונה רכב מידיים פרטיות לא יקבל שום אחריות על הרכב שאותו הוא רכש וגם יאלץ להיפרד מסכום כסף גדול למדי בתשלום יחיד.

היתרונות של כלמוביל טרייד אין לרכב

כלמוביל טרייד אין לרכב מציעה ללקוחות הפוטנציאליים פתרונות לכל הבעיות הללו ואפשרות לביצוע עסקה מול חברה גדולה ובעלת ניסיון ארוך שנים.

ראשית, כל לקוח יכול לבחור באופציות אטרקטיביות של מימון רכב שיכול להגיע עד מאה אחוז משווי הרכב – הכול בהתאם למאפיינים האישיים של הלווה וההעדפות שלו. מכיוון שהמימון מתבצע בצורה חוץ בנקאית, אין צורך בניצול של מסגרת האשראי בבנק או כל פנייה לבנק. כמו כן, תנאי האשראי הם זולים באופן יחסי לאופציות אחרות בשוק משום שהרכב מהווה ביטחונות להחזר ההלוואה השוטף.

מעבר לנושא המימון, כלמוביל מעניקה אחריות ומבטיחה שהסטנדרט של הרכבים שלה יהיה ברמה הגבוהה ביותר. כל הלקוחות של החברה יכולים לפנות בשאלות ובקשות לחברה ולקבל שירות בסניפים הרבים שלה ברחבי הארץ.

במידה ואתה מחפש רכב יד שנייה וחושב על עסקת טרייד אין, הגעת למקום הנכון. גלוש כבר היום לפורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב ותוכל למצוא מגוון של הצעות אטרקטיביות במיוחד. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך באתר והנציגים שלנו יצרו אתך קשר ויסייעו לך בהקדם האפשרי.