ליסינג מימוני

בישראל של שנות האלפיים נוצר פרדוכס באורח החיים. מצד אחד החיים המהירים והקדמה מעלים את הצורך ברכב ומצד שני, אם רוצים רכב בטיחותי, אמין ונוח, מדובר בהוצאה גבוהה. הפתרון שמוצאים רבים כנוח, מתאים ליכולותיהם ואף מאפשר להם לנהוג ברכב חדש מבלי שייאלצו לגייס את ההון הנדרש לרכישתו הוא ליסינג.

קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
20,000
200,000
סכום נבחר 50,000 ש"ח

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
מעולה ממשיכים

לאיזו עסקה אתה זקוק?

ליסינג מימוני לעסקים
ליסינג תפעולי לעסקים
רכב חדש
אחר

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שניה
ליסינג
אחר
נהדר ממשיכים לאזור מגורים

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
נהדר מתקדמים

פרטי התקשרות

אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!
נהדר עוברים למצב חשבון
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
רכב שעל לוחית הרישוי שלו כתובה המילה ליסינג

ליסינג מימוני לעסקים

קיימים מספר סוגי ליסינג, ביניהם ליסינג מימוני. מסלול זה הוא מעין הלוואה שמקבל אדם לצורך רכישת רכב חדש, כאשר בתום תקופה, לרוב של שלוש שנים, משלם הלקוח את יתרת התשלום, כך שהרכב עובר להיות בבעלותו.

ליסינג מימוני מתאים לאנשים פרטיים או לעסקים בינוניים וקטנים. משמעת ליסינג מימוני לעסקים היא שבעל עסק שלא רוצה לנצל את הון העסק או להקטין את מסגרת האשראי העסקי שלו לצרך רכישת רכב, עדיין נהנה מרכב חדש, עליו הוא משלם מדי חודש סכום קבוע שאינו מכביד על הוצאות העסק.

בשונה מליסינג תפעולי, ליסינג מימוני אינו כולל הוצאות תחזוקה, ביטוחים וטיפולים והם חלים על הלקוח. חברות הליסינג מספקות רשימת מוסכים מורשים בהם ניתן לבצע טיפולים וכל עוד קיימת הלוואה לצורך מימון העסק, לא יירשם הרכב על שם הלקוח, אלא רק לאחר ששילם את כל התשלומים ואת יתרת הסכם שנותר לתשלום.

ליסינג מימוני יד שנייה

לא כל הרכבים בליסינג הם רכבים חדשים מהניילונים. אלו יכולים להיות גם רכבי חברה שהוחזרו לחברת הליסינג לאחר שלוש שנות שימוש, או רכבים מהשכרה. עדיין, מדובר על רכבים מדגמים חדישים, הנחשבים לחדשים יחסית, בטיחותיים ונוחים ויחד עם זאת מחירם יורד מאחר והפכו להיות רכבי יד שנייה.

ליסינג מימוני מחירים

כדי להבין את מחירם של רכבי ליסינג יש לקחת בחשבון את שנת הייצור של הרכב, הדגם ואת המבצעים השונים שמפרסמות חברות הליסינג מעת לעת. כמו כן, במידה ושולמה מקדמה, ככל שהיא תהיה גבוהה יותר, כך מחיר התשלום החודשי הקבע יהיה נמוך יותר. גם בתום התקופה נקבע המחיר על פי מחירון הרכב באתה השנה, בקיזוז התשלומים שכבר שולמו ועל פי פרמטרים נוספים.

ליסינג מימוני השוואת מחירים

כדי להגיע להצעות הטובות ביותר חשוב לבצע השוואת מחירים בין כמה חברות ליסינג. לפעמים הפערים הם משמעותיים מאד. פורטל צוק פיננסים ליסינג וטרייד אין מספק שירות איתור חברות ליסינג ומימון הרכבים, אחרי ביצוע השוואת מחירים ובדיקת כל הפרמטרים.

כל שעליכם לעשות הוא למלא את פרטיכם באתר ובכך ייחסך לכם זמן יקר בחיפוש אחר ההצעה המשתלמת ביותר, ולאחר שתבצעו השוואת מחירים יעילה, תחסכו גם כסף רב.