גרינקאר טרייד אין לרכב

חברת גרינקאר הוקמה לפני כשמונה שנים ועסקה בתחום הרכב ומתן שירות ללקוחות עסקיים בעיקר. לפני מספר שנים, החברה נכנסה לשוק הפרטי וכעת מציעה ללקוחות פוטנציאליים מגוון גדול של עסקאות טרייד אין בתנאים משתלמים במיוחד.

חברת גרינקאר הוקמה לפני כשמונה שנים ועסקה בתחום הרכב ומתן שירות ללקוחות עסקיים בעיקר. לפני מספר שנים, החברה נכנסה לשוק הפרטי וכעת מציעה ללקוחות פוטנציאליים מגוון גדול של עסקאות טרייד אין בתנאים משתלמים במיוחד.

">
קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
20,000
200,000
סכום נבחר 50,000 ש"ח

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
מעולה ממשיכים

לאיזו עסקה אתה זקוק?

ליסינג מימוני לעסקים
ליסינג תפעולי לעסקים
רכב חדש
אחר

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שניה
ליסינג
אחר
נהדר ממשיכים לאזור מגורים

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
נהדר מתקדמים

פרטי התקשרות

אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!
נהדר עוברים למצב חשבון
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
לוגו של חברת גרינקאר טרייד אין לרכב

מימון עסקאות במסגרת גרינקאר טרייד אין לרכב

חברת גרינקאר מאפשרת רכישת רכבים יד ראשונה או יד שנייה במימון אטרקטיבי שיכול להגיע עד למאה אחוז משווי הרכב – הכול בהתאם למאפיינים האישיים של הלווה וסכום העסקה. היתרון של מימון מסוג זה, הוא כי הוא ניתן במסגרת חוץ בנקאית ובלי לגעת כלל במסגרת שקיימת בבנק. בנוסף לכך, מכיוון שהרכב עצמו מהווה כביטחונות כנגד האשראי שניתן בעסקה, הסיכון למלווים הוא נמוך יותר וכך גם הריבית היא אטרקטיבית מאד בהשוואה להלוואות חוץ בנקאיות מסוגים אחרים.

בחברת גרינקאר טרייד אין לרכב מבטיחים ללקוח, שהוא יקבל תמורת הרכב שלו את מחיר המחירון המלא וזאת בניגוד לחברות אחרות שנוטות להציע מחירים נמוכים יותר עבור הרכב הישן שהלקוחות מעוניינים להחליף.

מאפיינים נוספים של גרינקאר טרייד אין לרכב

כאשר אדם מסוים מעוניין לרכוש רכב יד שנייה ולמכור את הרכב הקיים, בדרך כלל הוא עובר תהליך ארוך ומייגע עד שהוא מוצא קונה מצד אחד, ואת המכונית המבוקשת שלו מצד שני. חברת גרינקאר נותנת אפשרות לקונים הפוטנציאליים לחסוך זמן וכסף רב על ידי בחירה מבין רכבים מדגמים שונים במקום אחד וגם למכור את הרכב באותה הזדמנות.

כל הרכבים שמוצעים למכירה במסגרת טרייד אין, עוברים בדיקה מעמיקה של החברה ובנוסף מקבלים הלקוחות אחריות לשנה על המנוע והגיר – דבר שלא ניתן לקבל, כמובן, ברכישת רכב יד שנייה מהשוק הפרטי. גרינקאר עומדת מאחורי הרכבים שהיא מציעה ללקוחותיה ומוכנה גם להתחייב על עסקאות טרייד אין עתידיות שנקנו בחברה.

אם אתה חושב על רכישת רכב בשיטת טרייד אין, אנו בחברת צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב מציעים לך להשוות בין המסלולים המשתלמים ביותר של גרינקאר טרייד אין לרכב בלי שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות כדי לקבל הצעות משתלמות, זה להשאיר את הפרטים שלך בעמוד זה ואנו מבטיחים לחזור אליך טלפונית במהירות האפשרית.