ליסינג וטרייד אין אלפא רומיאו ג'ולייטה / Giulietta

דגם אלפא רומיאו ג'ולייטה מיועד להתחרות עם הדגמים היותר יוקרתיים של חברות כמו אאודי, ב.מ.וו ווולוו. שתי הגרסאות של דגם זה מקטגוריית המכוניות הקומפקטיות, זמינות ללקוחות בישראל עם מנוע 1.4 ליטר ו-1.75 ליטר טורבו.

אלפא רומאו ג'ולייטה

הביצועים של ה-Giulietta הם מצוינים וגם צריכת הדלק מפתיעה לטובה ביחס לרכבים אחרים בקטגוריה.עם זאת, מורגשת ירידה מסוימת מבחינת איכות הנסיעה בכבישים משובשים יותר. תא הנוסעים גדול ומרווח ותא המטען ממוצע מבחינת הגודל שלו.

מבחר אפשרויות ליסינג וטרייד אין אלפא רומיאו ג'ולייטה / Giulietta

פורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב מציע לך אפיקים משתלמים של השכרה לטווח ארוך ורכישה של דגם ה-Giulietta היוקרתי. אין צורך יותר בהשקעה גבוהה כבר בהתחלה אלא במקדמה ופריסת תשלומים בלבד.

ליסינג לאלפא רומיאו ג'ולייטה / Giulietta

  • ליסינג מימוני (פרטי) לאלפא רומיאו ג'ולייטה / Giulietta לקוח שמעוניין לנסוע על רכב חדש של אלפא רומיאו אך תג המחיר של דגם הג'ולייטה מפריע לו, יכול לבחור באחד המסלולים של חברת הליסינג. באמצעות השכרה לטווח ארוך כזו, הלקוח ישלם סכום נמוך למדי מידי חודש ואף ויוכל לרכוש אותו בסיום התקופה.
  • ליסינג תפעולי לאלפא רומיאו ג'ולייטה / Giulietta חברות עסקיות בוחרות לעיתים באופציה של ליסינג שמעביר את האחריות הכוללת על הרכב לחברה המשכירה. למעשה, הרכב נשאר בבעלות החברה ואילו הלקוח אינו אחראי על שום הוצאות פרט לתשלום חודשי על השימוש.

טרייד אין לאלפא רומיאו ג'ולייטה / Giulietta

חברות ה-trade-in מציעות ללקוחות לרכוש רכב אלפא רומיאו ג'ולייטה חדש עם אפס קילומטרים או מכונית יד שנייה במחיר אטרקטיבי יחסית לאופציות אחרות. טרייד אין מאפשר ללקוחות לקבל את הרכב לבעלות ולפרוס את התשלומים לטווח ארוך יותר, בתוספת תשלום נמוך יחסית על ריבית מידי חודש.

אם מדובר על רכב יד שנייה, הרי שהחברה גם מעניקה אחריות ומתקנת ליקויים טרם המכירה, מה שמהווה יתרון גדול לעומת רכישה מידיים פרטיות.

במידה ואתה מחפש אפשרויות זולות ומשתלמות של טרייד אין וליסינג של אלפא רומיאו, הגעת למקום הנכון. באמצעות שירותי פורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב, תוכל להתאים לעצמך את העסקה המשתלמת ביותר בלי עלות או התחייבות. השאר את פרטיך בעמוד זה ואנו ניצור אתך קשר בהקדם האפשרי.