ליסינג וטרייד אין לרכב מסחרי

המחשבה הראשונה שעולה בראש כשאנו חושבים על רכב מסחרי הינה על מכונית ישנה וחלודה שיכולה לשמש רק להובלת חומרי בנייה למרחקים קצרים. אולם, בניגוד לדעה הרווחת, רכבים מסחריים מודרניים כיום יכולים להתחרות עם רוב המכוניות הפרטיות מבחינת ביצועים על הכביש. חלקם של הרכבים המסחריים משמש לצורך הסעות וחלק אחר מתאים יותר להובלת סחורות, כאשר קיימות אפשרויות רבות מאד של דגמים – הכול בהתאם ליכולת הכספית והדרישות של הקונה הפוטנציאלי.

קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
20,000
200,000
סכום נבחר 50,000 ש"ח

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
מעולה ממשיכים

לאיזו עסקה אתה זקוק?

ליסינג מימוני לעסקים
ליסינג תפעולי לעסקים
רכב חדש
אחר

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שניה
ליסינג
אחר
נהדר ממשיכים לאזור מגורים

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
נהדר מתקדמים

פרטי התקשרות

אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!
נהדר עוברים למצב חשבון
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
תמונה של רכב מסחרי

ליסינג פרטי ותפעולי לרכב מסחרי

מימון רכב בשיטת ליסינג במהותו הוא למעשה השכרה ארוכת טווח של מכונית ספציפית. שתי האפשרויות הפופולאריות של ליסינג בישראל הן הליסינג הפרטי והליסינג התפעולי שנפוץ יותר בחברות גדולות אשר מעניקות רכב צמוד לעובדים. מימון רכב באמצעות ליסינג היא אופציה אטרקטיבית במיוחד לרכבים מסחריים, משום שרכב מסוג זה נשחק בצורה מהירה ומאבד מערכו.

ליסינג פרטי מאפשר לקונים לקבל רכב חדש לשימוש האישי בתשלום מקדמה נמוכה מאד וללא צורך בלהשקיע סכומים גבוהים על רכישה. לאחר התשלום הראשוני, הנהג מחויב בתשלום חודשי על שימוש ברכב לתקופה מוגבלת (בדרך כלל עד שלוש שנים). כשמסתיים תקופת הליסינג, קיימת אפשרות להחזיר את הרכב, להחליף אותו או לרכוש אותו מהחברה.

לעומת הליסינג הפרטי, כאשר הרכב עובר לבעלות הנהג (אך משועבד לחברה), בזמן ליסינג תפעולי הרכב נשאר בבעלותה של החברה. למעשה, חברת הליסינג אחראית על כל ההוצאות השוטפות שכוללות ביטוחים, אגרות, רישיונות ועוד.

טרייד אין לרכב מסחרי

שיטת ה-trade-in מאפשרת לרוכשים של רכב להחליף את המכונית הישנה שלהם בדגם חדש, כאשר תוספת התשלום נעשית בפריסה לתשלומים לטווח ארוך. אפיק מימון בצורת טרייד אין לרכבים מסחריים הוא משתלם במיוחד מכמה סיבות – ישנה אחריות על הרכב מחברת הטרייד אין, אין צורך לבזבז זמן על חיפושים של רכב מתאים וקיימת גם אפשרות להחליף את הרכב בשלב מאוחר יותר.

עם זאת, יש חשיבות בבחירת חברת טרייד אין מקצועית ובעלת מוניטין בשוק. אנו בפורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב מוכנים לספק לך את כל האפשרויות המשתלמות ביותר של ליסינג וטרייד אין לרכב מסחרי. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטיך באתר ואנו נחזור אליך במהירות האפשרית.