ליסינג וטרייד אין אבארט / Avarth

אבארט היא מותג הספורט של היצרנית פיאט האיטלקייה שהוקמה באמצע המאה הקודמת, תחילה כמכונית מרוץ. דגם ה-500C מתאפיין בעיצוב המושך שלו, מנוע עוצמתי שמאפשר נסיעה מהנה וגם האבזור המודרני. אולם, יש לציין, כי מבחינת היחס של עלות מול תועלת, אבארט נתקלת בתחרות משמעותית מרכבים אחרים בקטגוריית המיני.

לוגו של לאבארט

פתרונות המימון הקיימים באתר צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב מתאימים במיוחד לדגמים הבאים של אבארט:

  • ליסינג וטרייד אין לאבארט C500

מבחר אפשרויות ליסינג וטרייד אין אבארט / Abarth

באמצעות פורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב, כל אדם אשר מעוניין לנהוג בדגם חדש של אבארט, יכול לבחור מבין אפשרויות משתלמות שמציעות חברות הרכב השונות. שיתוף הפעולה של הגופים הפיננסיים הגדולים עם חברות הרכב מבטיח תנאי ריבית ועמלות אטרקטיביים במיוחד ללקוחות החדשים.

ליסינג לאבארט / Abarth

  • ליסינג מימוני (פרטי) לאבארט / Abarthאופציית הליסינג הפרטי מאפשרת לאנשים שאינם מחזיקים בסכומי כסף גבוהים, לעשות שימוש בדגם חדש או יד שנייה של אבארט לתקופה מוגבלת – זאת תמורת תשלום מקדמה והעברת סכומי כסף קבועים מידי חודש עד לסיום העסקה. הרכב נמסר לקונה לאחר תיקונים, בדיקות וטסטים בתוקף.
  • ליסינג תפעולי לאבארט / Abarthחברות הרכב מציעות את אפיק הליסינג התפעולי עבור לקוחות עסקיים, שאינם מעוניינים לתפעל צי מכוניות בעצמם. לפיכך, הנהגים שעובדים בחברה המזמינה עושים שימוש ברכב ואילו חברת הליסינג אחראית על כל הטיפולים השוטפים, אגרות הרישוי, ביטחונות ועוד.

טרייד אין לאבארט / Abarth

עסקאות מסוג trade-in מתאימות בעיקר לאנשים שמעוניינים לחסוך זמן יקר ולמכור את הרכב הישן שלהם במהירות, גם אם זה כרוך באובדן מסוים של כסף. כאשר רוכש פוטנציאלי מסוג זה מגיע לחברת הרכב, יש באפשרותו לבחור מבין צי מכוניות חדשות ומיד שנייה, כאשר חלק מהסכום עבור מימון הרכישה יגיע ממכירת הרכב הישן שלו.

אם אתה מתכוון לרכוש רכב חדש ומחפש את האפיקים המתאימים לך ביותר, אנו בפורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב יכולים לקשר אותך עם יועצים בתחום ללא שום עלות או התחייבות. מלא את הפרטים האישיים שלך בטופס שנמצא בעמוד זה ואנו נחזור אליך במהירות האפשרית.