ליסינג וטרייד אין לרכב חדש

כשהחלום על רכב חדש הולך ומתרחק בשל קשיים בתקציב, אפשר לוותר עליו ולבחור ברכב ישן, או לא להתפשר על איכות ונוחות ולממן את הרכב החדש באמצעות ליסינג או טרייד אין. אז, איך עושים את זה? בעזרת פורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון לרכב, שיאתר לכם את ההצעות וההזדמנויות המשתלמות ביותר.

קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
20,000
200,000
סכום נבחר 50,000 ש"ח

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
מעולה ממשיכים

לאיזו עסקה אתה זקוק?

ליסינג מימוני לעסקים
ליסינג תפעולי לעסקים
רכב חדש
אחר

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שניה
ליסינג
אחר
נהדר ממשיכים לאזור מגורים

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
נהדר מתקדמים

פרטי התקשרות

אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!
נהדר עוברים למצב חשבון
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
אשה יוצאת מרכב חדש שנרכש בליסינג

ליסינג יד ראשונה

אם אתם חולמים על רכב חדש ומשודרג, יכול להיות שהדבר היחיד שעומד בפניכם ובפני מימוש החלום הוא התקציב.

לא תמיד משתלם לקחת הלוואה מהבנק לשם כך, שלא לדבר על שלא תמיד הבנק מאשר את בקשת ההלוואה, מה גם שאם אישר, תצטמצם לכם מסגרת האשראי בצורה משמעותית.

הפתרון האופטימלי העומד בפניכם הוא ליהנות מרכב חדש, על כל המשתמע מכך, ולממן אותו בעזרת עסקת ליסינג יד ראשונה, שמציעה לכם רכב הישר מהניילונים, ובעסקת מימון שפשוט קשה לסרב לה.

ליסינג יד ראשונה היא עסקה בה תשלמו מקדמה עבור הרכב בו אתם מעוניינים, ובמשך שלוש ועד חמש השנים הבאות, תשלמו סכום חודשי, סביר, קבוע, בלי המילים הקטנות בהסכם העסקה ובלי הפתעות בדרך. בתום התקופה תוכלו לשלם את ההפרש שנותר בין התשלומים החודשיים והמקדמה ששילמתם לבין ערך הרכב באותה התקופה ולרכוש אותו, או להמשיך את העסקה ולשדרג לרכב חדש עוד יותר.

יש הרבה מאד יתרונות לעסקת ליסינג יד ראשונה. ביניהם היכולת ליהנות מרכב בטיחותי, משודרג ונוח, חדש לגמרי ומכאן שגם עם אפס תקלות ובעיות, מגב של חברה איתנה שעומדת לרשותכם בכל שאלה או בקשה, מטיפולי רכב במחירים מופחתים במוסכים מורשים ובעיקר – היכולת לממן רכב שחלמתם עליו ולא חשבתם שתצליחו לממן אותו.

 טרייד אין לרכב חדש

אפשרות נוספת שעומדת בפניכם היא להחליף את הרכב הישן שלכם ברכב חדש. גם כאן הבעיה העיקרית היא לרוב מציאת התקציב שיממן את ההפרש בין רכבכם הישן לבין הרכב החדש.

עם טרייד אין לרכב חדש אתם תוכלו לא רק להיות מסוגלים לעמוד בהפרש אלא גם למכור את רכבכם הישן במהירות ובנוחות, בלי פרסום מודעות וציפייה לקונים פוטנציאלים, בלי להתרוצץ בין מוסכים כדי להעביר את הרכב בדיקה לדרישת המעוניינים ובמידה והצלחתם למכור בסופו של דבר, וכמובן – בלי שתישארו ללא רכב ולו רגע אחד בלבד.

אז איך זה עובד? עם טרייד אין יד ראשונה אתם מגיעים למגרשי טרייד אין עם רכבכם, מקבלים עליו הערכת מחיר מאנשי מקצוע ובוחרים רכב חדש. עליכם לשלם את ההפרש בין הרכבים ואם אתם מתקשים בכך, עומדים לרשותכם מספר מסלולי מימון נוחים, הוגנים ומשתלמים, שלא יכבידו על הכיס וכן יאפשרו לכם לצאת מהמגרש עם הרכב שחלמתם עליו.

אתם מרוויחים בעסקה הזאת גם מכירה מהירה של רכבכם, גם קנייה מהירה של רכב חדש וגם מימון בתנאים הגיוניים ונוחים, בתנאי החזר שתוכלו לעמוד בהם.

כדי למצוא את עסקאות הליסינג והטרייד אין הנוחות והמשתלמות ביותר, אלו שתוכלו לעמוד בהן ולקבל תמורה מלאה להשקעה שלכם, אתם יכולים להיעזר בפורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון לרכב, שיאתר עבורכם את ההצעות המשתלמות והאטרקטיביות ביותר, בלי מאמץ ועם היכולת להשוות ביניהן ולבחור בזו המתאימה לכם ביותר.

מלאו את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר וגלו את כל האופציות העומדות לרשותכם, לקבלת מימון לרכב חדש לגמרי, בעסקת ליסינג או טרייד אין ובתנאים נוחים והוגנים.