ליסינג וטרייד אין גרייט וול / Great Wall

חברת גרייט וול הסינית היא כבר יצרנית הרכבים השנייה שמגיעה מסין לאחר כניסת דגמי MG לישראל. גרייט וול עסקה במשך שנים רבות ביצור טנדרים והחלה לשווק את דגם הסטייד ברחבי הארץ בשנת 2011. הגרסה החדשה של סטייד זולה באופן ברור מהמתחרים האחרים בקטגוריית הטנדרים, אך העלויות הנמוכות מורגשות במנוע החלש יחסית, תצרוכת הדלק הגבוהה ורמת הבטיחות הנמוכה.

לוגו חברת גרייט וול

גרייט וול C10 מקטגוריית הסופר מיני הוא מפתיע בעיקר בהתייחס לעוצמת המנוע ורמת האבזור הגבוהה. עם זאת, היא נתקלת ברמת תחרות גבוהה למדי בגלל המחיר הלא זול שלה באופן יחסי.

פתרונות המימון הקיימים באתר צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב מתאימים במיוחד לדגמים הבאים של גרייט וול:

  • ליסינג וטרייד אין לגרייט וול C10
  • ליסינג וטרייד אין לגרייט וול סטייד

מבחר אפשרויות ליסינג וטרייד אין גרייט וול / Great Wall

פורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב מציע ללקוחות הפוטנציאליים אופציות מימון משתלמות עבור דגמי גרייט וול המובילים של החברה הסינית.

ליסינג לגרייט וול / Great Wall

  • ליסינג מימוני (פרטי) לגרייט וול / Great Wallאם בעבר, הליסינג היה פופולארי בקרב המגזר העסקי בעיקר, כיום כל אדם יכול לפנות לחברת ליסינג ולרכוש רכב לתקופה מוגדרת, שלאחריה יש לו שלוש אופציות – לרכוש את הרכב לצמיתות, להחליף לדגם אחר כלשהו או להביא את העסקה לסיום.
  • ליסינג תפעולי לגרייט וול / Great Wallזוהי אופציה אשר מתאימה למגזר העסקי, כאשר מדובר למעשה על השכרה לטווח ארוך. דגם הגרייט וול נשאר בבעלות חברת הליסינג וכל האחריות על טיפולים, ביטוחים ואגרות נחסכת מהנהגים.

טרייד אין לגרייט וול / Great Wall

עסקת trade-in מאפשרת ללקוחות שלא מעוניינים לבזבז זמן יקר על חיפושי קונה מתאים לרכב הישן, לבצע שתי עסקאות בבת אחת. הלקוח מגיע לחברת הרכב המתאימה שרוכשת ממנו את הרכב הישן ומציעה לו מגוון של דגמי גרייט וול במימון משתלם במיוחד ופריסה ארוכה לתשלומים.

במידה ואתה מעוניין לקבל ייעוץ מקצועי על אפשרויות מימון של גרייט וול, אנו בפורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב נשמח לסייע לך. השאר את פרטיך בעמוד זה ואנו ניצור קשר במהירות האפשרית.