ליסינג וטרייד אין לאיסוזו/ Isuzu

מחפש רכבי עבודה, פנאי ושטח יעילים ואיכותיים בכל תנאי הנהיגה ובכל סוגי הדרך? גם אם אין ברשותך את התקציב לרכישת אחד מדגמי איסוזו, תגלה באמצעות פורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון כי אינך צריך לוותר על החלום. צוות הפורטל יתאים עבורך פתרונות מימון משתלמים ונוחים שיאפשרו לך לרכוש רכב עבודה אמין ועתיר בטכנולוגיות חדשניות.

קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
20,000
200,000
סכום נבחר 50,000 ש"ח

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
מעולה ממשיכים

לאיזו עסקה אתה זקוק?

ליסינג מימוני לעסקים
ליסינג תפעולי לעסקים
רכב חדש
אחר

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שניה
ליסינג
אחר
נהדר ממשיכים לאזור מגורים

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
נהדר מתקדמים

פרטי התקשרות

אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!
נהדר עוברים למצב חשבון
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
לוגו של רכב איסוזו

מבחר אפשרויות ליסינג וטרייד אין לאיסוזו

חברת איסוזו מובילה את קטגוריית הטנדרים בישראל במשך שנים ארוכות הודות לרכב העבודה, השטח והפנאי המתקדם והאיכותי הלא הוא איסוזו דימקס. ישראלים רבים חולמים על הטנדר החדשני ומעוניינים לרכוש איסוזו חדש או יד שנייה בגלל העיצוב המרהיב ויוצא הדופן והביצועים חסרי התחרות.

חברת איסוזו מציעה מספר דגמים של טנדר העבודה בעל יכולות העבירות והביצועים חסרי התקדים, איסוזו דימקס ידוע במנוע החסכוני והיעיל שלו, בסביבת הנהג המתקדמת ובאבזור העשיר והמפנק. איסוזו דימקס מציע ביצועים מעולים בכביש ובשטח ויש בו שלל מערכות טכנולוגיות חדשניות בתחומי בטיחות, נוחות ונהיגה. כדי להגשים חלום ולרכוש איסוזו חדש או יד שנייה תוכל בעזרת פורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון לקבל מימון חוץ בנקאי בתנאים משתלמים ונוחים, למשל:

  • ליסינג לאיסוזו
  • טרייד אין לאיסוזו

באמצעות שירותי האתר תוכל לקבל מספר הצעות מימון משתלמות ואטרקטיביות לטנדר איסוזו דימקס:

  • ליסינג לאיסוזו דימקס
  • טרייד אין לאיסוזו דימקס

ליסינג ל-Isuzu

שיטת הליסינג ידועה כפתרון מימון מתקדם ואיכותי, ליסינג מתאים ללקוחות מהמגזר הפרטי והעסקי. באמצעות ליסינג תוכל לשלם מקדמה בהתאם ליכולת שלך ועל פי התקציב החופשי העומד לרשותך, ובהמשך תשלם תשלומים חודשיים קבועים וידועים מראש לתקופה של כשלוש שנים. לכל אורך התקופה תנהג בטנדר איסוזו חדיש ואיכותי ותיהנה משירות מקיף הכולל טיפולים במוסכים מורשים, כל זאת ועוד בעודך משלם תשלומים נוחים שאינם מעיקים על תקציב ההוצאות החודשי או על הפעילות השוטפת בעסק.

טרייד אין Isuzu

קניית ומכירת טנדר איסוזו דימקס כרוכה בכאב ראש לא קטן עבורך, עליך לפרסם את הרכב ולהציגו בפנים קונים פוטנציאליים, לנהל מו”מ ולהתמקח על המחיר. באמצעות Trade in לאיסוזו אתה מגיע עם רכבך הישן למגרש הרכבים, בוחר רכב חדש ומשלם את ההפרש.

אם אין לך את התקציב הנדרש להשלמת ההפרש בין מכירה וקניית הרכב, בעזרת פורטל צוק ליסינג וטרייד אין תקבל מגוון הצעות משתלמות ופתרונות מימון נוחים.

גם אתה יכול לצאת לדרך חדשה עם איסוזו דימקס. השאר עכשיו פרטים באתר וקבל מגוון פתרונות מימון אטרקטיביים, בתנאים מעולים ומותאמים אישית.