ליסינג וטרייד אין לנד רובר / Land Rover

רכבי הלנד רובר הם ממכוניות השטח המוכרות ביותר בעולם והדגמים של החברה נחשבים ליוקרתיים ופופולאריים ברחבי העולם. לנד רובר החלה את פעילותה כחברה בריטית בשנות ה-40, אך בשנת 2008 נמכרה לטאטא ההודית.

לוגו של רכב לנד רובר

דגמי הדיסקברי 4, ספורט וריינג' רובר מקטגוריית רכבי השטח שמשווקים בישראל, נחשבים לבטיחותיים במיוחד, מאובזרים היטב וזוכים בתחרויות בינלאומיות רבות. עם זאת, מחירי דגמים אלו הם גבוהים באופן יחסי מרכבים אחרים בקטגוריה.

פתרונות המימון הקיימים באתר צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב מתאימים במיוחד לדגמים הבאים של לנד רובר:

  • ליסינג וטרייד אין ללנד רובר דיסקברי 4
  • ליסינג וטרייד אין ללנד רובר ספורט
  • ליסינג וטרייד אין ללנד רובר ריינג' רובר

מבחר אפשרויות ליסינג וטרייד אין לנד רובר / Land Rover

באמצעות פורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב, תוכל להשוות בין ההצעות המשתלמות ביותר למימון רכב ועל ידי כך לבחור גם ברכבי הלנד רובר היוקרתיים. פריסת תשלומים לטווח ארוך בריבית מינימאלית תאפשר לך להחליף את הרכב הישן שלך בנוחות המרבית.

ליסינג ללנד רובר / Land Rover

  • ליסינג מימוני (פרטי) ללנד רובר / Land Roverשיטת מימון ייחודית, אשר מאפשרת לרוכש לשלם מקדמה בעלות נמוכה יחסית ולאחר מכן תשלומים חודשיים שוטפים עבור השימוש ברכב לתקופה מוגדרת. בגמר התקופה, יוכל הלקוח לרכוש את הרכב או להחליף לדגם אחר.
  • ליסינג תפעולי ללנד רובר / Land Roverאופציה רלוונטית לחברות שמעניקות לעובדיהן את האפשרות לקבל רכב צמוד, אך אינן מעוניינות לתחזק צי רכבים בעצמן. לפי שיטה זו, הרכבים נשארים בבעלות חברת הליסינג והיא זאת שאחראית על טיפולים, תיקונים, תשלום אגרות ועוד.

טרייד אין ללנד רובר / Land Rover

לקוח אשר מעוניין למכור את הרכב הישן שלו ולהחליפו בדגם לנד רובר חדש, יכול לעשות זאת בבת אחת דרך אחת מחברות ה-trade-in. היתרון הגדול הוא כמובן חיסכון של זמן וגם מימון בתנאים משתלמים במיוחד.

אם אתה חושב על רכישת רכב חדש במקום האוטו הישן שלך, אנו בפורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב יכולים לסייע לך ולהפנות אותך לאנשי מקצוע בענף. מלא את הפרטים שלך בעמוד זה ואנו מבטיחים כי נחזור אליך במהירות האפשרית.