ליסינג וטרייד אין ל-MG

MG 350 הוא דגם נוסף של החברה הסינית לאחר דגם ה-550 שהיה מבוסס על רובר הבריטית. MG ממשיכה לנסות ולהשיג דריסת רגל משמעותית יותר בישראל בעזרת דגם ה-350 מקטגוריית המשפחתיות, שכולל מנוע של 1.5 ליטר ומצטיין בצריכת הדלק הנמוכה שלו. אולם, יחסית למכוניות אחרות בקטגוריה, הביקורת היא, כי לעיתים כוח המנוע אינו מספק בתנאי שטח מסוימים. למרות נוחות הנסיעה ותא הנוסעים הקומפקטי, הדגם עדיין נמצא מעט מאחור יחסית לרכבים אחרים בקטגוריה.

קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
20,000
200,000
סכום נבחר 50,000 ש"ח

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
מעולה ממשיכים

לאיזו עסקה אתה זקוק?

ליסינג מימוני לעסקים
ליסינג תפעולי לעסקים
רכב חדש
אחר

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שניה
ליסינג
אחר
נהדר ממשיכים לאזור מגורים

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
נהדר מתקדמים

פרטי התקשרות

אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!
נהדר עוברים למצב חשבון
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
לוגו של MG

מבחר אפשרויות ליסינג וטרייד אין MG 350

רכב ה-MG 350 מתאים במיוחד לאנשים שמעוניינים בדגם משפחתי ומאובזר היטב, אך אינם רוצים לרכוש את המכוניות היקרות ביותר בקטגוריה. פורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב מאפשר לך להשוות בין האופציות המתאימות ביותר עבורך ולמצוא אלטרנטיבות משתלמות יותר לרכישת רכב חדש מסוכנות.

ליסינג ל-MG 350

  • ליסינג מימוני (פרטי) ל- MG 350 – במידה ולקוח מעוניין לקבל רכב MG 350 חדש לרשותו אך לא רוצה להוציא סכומי כסף גדולים בפעם אחת, הוא יכול לבחור במימון דרך ליסינג פרטי. האפשרויות של המסלולים כרוכים בריביות נמוכות למדי ופריסה לטווח ארוך במיוחד.
  • ליסינג תפעולי ל-MG 350 – האפשרויות של מימון רכב באמצעות ליסינג תפעולי מאפשרות ללקוח להעביר את האחריות על הטיפולים וההוצאות השונות שכרוכות בתפעול רכב לחברת הליסינג. למעשה, הנהג משלם תשלום חודשי על השימוש והשירות הנלווה שכולל תשלום אגרות, רכב חלופי, ביטוחים ועוד. בעזרת אתר צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב, תוכל לבחור בין החברות שמציעות את השירות המקיף ביותר ללקוחות.

טרייד אין ל- MG 350

בעזרת רכישה באמצעות חברת trade-in, הלקוח יכול לקבל רכב חדש תמורת הרכב הישן, כאשר תוספת התשלום נעשית במסגרת מסלולים שונים, שמותאמים למגוון לקוחות. רוב החברות אף מציעות אחריות לתקופה ממושכת והתחייבות לרכוש את הרכב בעתיד.

דרך האתר תוכלו לקבל הצעות מחיר ל:

  • ליסינג וטרייד אין לMG350
  • ליסינג וטרייד אין לMG3

אתר צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב מאפשר לך לעשות השוואה בין האופציות הזולות והמשתלמות ביותר של מימון רכב MG 350. המומחים שלנו יתאימו לך את ההצעה הטובה ביותר בלי שום עלות או התחייבות. השאר את פרטיך באתר והנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך בהקדם.