ליסינג וטרייד אין סאנגיונג / Ssangyong

יצרנית הרכב סאנגיונג החלה את פעילותה בדרום קוריאה והחליפה בעלויות מספר פעמים, עד שנרכשה על ידי תאגיד סיני ומצבה הפיננסי התייצב. כיום היא מפתחת מנועים המבוססים על הידע של חברת מרצדס, כאשר הדגמים החדשים של המיניוואן רודיוס ורכבי הפנאי טיבולי ורקסטון משווקים בעת הנוכחית גם בישראל.

לוגו סאנגיונג

פתרונות המימון הקיימים באתר צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב מתאימים במיוחד לדגמים הבאים של סאנגיונג:

  • ליסינג וטרייד אין לסאנגיונג טיבולי
  • ליסינג וטרייד אין לסאנגיונג רודיוס
  • ליסינג וטרייד אין לסאנגיונג רקסטון

מבחר אפשרויות ליסינג וטרייד אין סאנגיונג / Ssangyong

באמצעות פורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב, תוכל להרשות לעצמך לרכוש את הדגמים החדשים של סאנגיונג בתשלומים מינימאליים ומשתלמים במיוחד. אין צורך יותר בהשקעה כספית גבוהה – בעזרת אפשרויות המימון של חברות הרכב המובילות תוכל להתאים את ההחזר הכספי להעדפות שלך.

ליסינג לסאנגיונג / Ssangyong

  • ליסינג מימוני (פרטי) לסאנגיונג / Ssangyongרכישת רכב בצורת ליסינג פרטי מתאימה בעיקר לאנשים, אשר אין ברשותם הון עצמי גבוה והם נוטים להחליף את האוטו שלהם כל כמה שנים בכל מקרה. חברות הרכב שעוסקות בליסינג, מאפשרות ללקוחות לרכוש רכבים חדשים ויד שנייה של סאנגיונג בפריסה ארוכה לתשלומים וריבית נמוכה למדי ומציעות מבחר גדול של דגמים למכירה.
  • ליסינג תפעולי לסאנגיונג / Ssangyongאופציה שמתאימה לחברות עסקיות שאינן מעוניינות להתעסק בצורה שוטפת באחזקת ציי רכב, אלא מעדיפות להעביר את האחריות לחברת ליסינג חיצונית. הרכבים של העובדים נשארים למעשה בבעלות חברת הליסינג וגם כל הטיפולים, האגרות והביטוחים מטופלות על ידה.

טרייד אין לסאנגיונג / Ssangyong

במידה ואתה מעוניין לרכוש רכב חדש, אך כדי לממן זאת, צריך למכור את הרכב הנוכחי שלך, אופציית ה-trade-in היא רלוונטית במיוחד עבורך. חברת הרכב למעשה רוכשת מהלקוח את הרכב הישן ומורידה את סכום הקנייה מעלות המכירה של הרכב החדש, בו בוחר הלקוח. היתרונות של שיטה זו נעוצים בין השאר בחיסכון של זמן, אפשרויות מימון משתלמות והתנהלות מול חברות גדולות.

במידה ואתה מעוניין להשוות בין אפשרויות משתלמות של רכישת רכב סאנגיונג, אנו נשמח להפנות אותך לאנשי מקצוע ללא שום עלות או התחייבות. השאר את הפרטים האישיים שלך באתר ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.