ליסינג וטרייד אין רכב במימון מלא

מעוניינים להתחדש ברכב אבל אין לכם תקציב לכך? דעו כי באפשרותכם לקבל מימון מלא לרכב בעסקאות ליסינג או טרייד אין!בעזרת פורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון לרכב תגלו שניתן ליהנות מעסקאות ליסינג וטרייד אין לרכב במימון מלא, למרות שאין לכם את היכולת התקציבית, ולאחר בדיקת התאמה.

קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
20,000
200,000
סכום נבחר 50,000 ש"ח

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
מעולה ממשיכים

לאיזו עסקה אתה זקוק?

ליסינג מימוני לעסקים
ליסינג תפעולי לעסקים
רכב חדש
אחר

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שניה
ליסינג
אחר
נהדר ממשיכים לאזור מגורים

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
נהדר מתקדמים

פרטי התקשרות

אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!
נהדר עוברים למצב חשבון
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
מכונית עטופה בסרט מתנה שנרכשה בליסינג וטרייד אין רכב במימון מלא

ליסינג לרכב במימון מלא

את נפלאות הליסינג, העסקה שמאפשרת ליהנות מרכב חדש ובטיחותי ומבלי להזדקק לשבור תכניות חסכון עבורו, כולם כבר מכירים.

בישראל התחיל הליסינג דווקא בחברות וארגונים שחיפשו דרך להוזיל עלויות עבור רכבי החברה ובהמשך, כפי שנהוג במדינות רבות בעולם מזה שנים רבות, נכנס גם לשוק הפרטי.

בעוד שליסינג לעסקים וחברות נקרא ליסינג תפעולי, הרי שבשוק הפרטי הוא קרוי ליסינג מימוני או ליסינג פרטי.

הרעיון מוכר; כדי ליהנות משני העולמות – גם לנסוע ברכב חדש וגם להיות מסוגלים לשלם עבורו – פועלת בעצם שיטת חכירה, כשאתם משלמים מקדמה עבור הרכב ולאחר מכן תשלום חודשי קבוע לתקופה של כשלוש שנים. בתום התקופה, בקיזוז הכספים ששולמו לאורך השנים, אתם יכולים לשלם את ההפרש ולהפוך לבעליו המאושרים של רכב בן שלוש שנים, או להמשיך ולגלגל את הליסינג לכיוונו של רכב חדש עוד יותר.

אבל מה עושה מי שאין לו תקציב אפילו לתשלום המקדמה והתשלומים החודשיים? יש אפשרות לקחת הלוואה מהבנק, עם סיכון שהבנק לא יאשר זאת, יעמיד ריבית גבוהה, או יאשר אולם יצמצם משמעותית את מסגרת האשראי הפנויה בחשבונכם,

האפשרות השנייה היא ליסינג לרכב במימון מלא. הכוונה היא חברות למימון רכב שיסייעו לכם במימון תשלום המקדמה והתשלומים החודשיים, ויפרסו לכם את ההחזרים לתקופה ארוכה יותר ונוחה מאד.

כדי למצוא את הגופים הללו, תוכלו להיעזר בפורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון לרכב, שלא רק יאתרו את האפשרויות הטובות ביותר, אלא גם יציעו לכם מגוון רחב שממנו תוכלו לבחור את ההצעה המתאימה לכם ביותר.

טרייד אין לרכב במימון מלא

גם טרייד אין, הדרך בה תוכלו להחליף את הרכב הישן שלכם בחדש יותר, עם תשלום ההפרש בין השניים, מציג אפשרות נוחה להתחדש ברכב חדש וכמו בליסינג, ליהנות ממימון מלא.

מה הכוונה? באפשרותכם להגיע למגרש טרייד אין עם רכבכם הישן ולהחליף אותו ברכב חדש. הסכום שתשלמו יהיה ההפרש בין שווי הרכב הישן לבין הרכב החדש בו אתם מעוניינים או רכב יד שנייה.

גם אם אין לכם את התקציב לתשלום ההפרש בין הרכבים, תוכלו, כמו בליסינג, ליהנות ממימון מלא של התשלומים על ידי חברות מימון מובילות בארץ.

בדומה לאפשרויות הליסינג, גם בטרייד אין ההיצע הוא גבוה ולכם, הרוכשים, נותר רק לבחור. מידע מלא ועדכני, הכולל את כל אפשרויות המימון, היכולת להשוות ביניהן ואיתור ההצעה שמתאימה לכם באופן אישי – כל זה ועוד בפורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון לרכב.

חברות מימון מומלצות – ליסינג וטרייד אין לרכב 

טרייד אין רכב שלמה סיקסט

טופ טרייד מוטורס טרייד אין לרכב

איך עושים את זה? בקלות! ממלאים את פרטי ההתקשרות שלכם בטופס שבאתר ומקבלים מענה בתוך זמן קצר, אשר יקרב אתכם בצעדי ענק אל עבר רכב החלומות שלכם.