ליסינג וטרייד אין לרכב ביבוא אישי

המחירים של כלי הרכב בישראל נחשבים לגבוהים מאד בגלל העמלות של היבואנים הרשמיים והמסים שמהווים חלק גדול ממחירו של רכב חדש. בעקבות כך, רבים מחפשים דרכים אחרות לרכוש רכב, כאשר אחת האפשרויות הוא יבוא אישי.

 

ליום הולדת הבחורה קיבלה רכב חדש

כל אדם רשאי לייבא באופן אישי רכב לישראל, אך בעבר התופעה הייתה נדירה למדי וכללה רק דגמים שלא היו במלאי של היבואנים הרשמיים. כיום, יבוא אישי מתבצע גם במקרים של מכוניות שזמינות למכירה מן יבואנים הגדולים.

מאפייני יבוא אישי של רכב

אחת הסיבות לכך, שיבוא אישי לא היה נפוץ, היא הבירוקרטיה הרבה, שחייבה את הרוכשים להשקיע זמן ומאמצים רבים כדי לקבל את האישור ולייבא את המכונית שבה הם מעוניינים. בין השאר, הקונה היה צריך למצוא מוכר מתאים בארץ זרה, לבדוק שהרכב תקין, לקבל אישור מהיבואן, להגיש את כל המסמכים ולחכות לאישור.

בנוסף לכך, יבוא אישי מתבצע לרוב על רכבי יוקרה שעולים לא מעט כסף (החיסכון הוא משמעותי יותר ככל שהרכב יקר יותר), מה שדורש מן המייבא האישי להשקיע סכומים גבוהים בעת הרכישה.

ליסינג וטרייד אין לרכב ביבוא אישי

בשנים האחרונות, החלו סוכנויות ליסינג וטרייד אין שונות להציע שירותי יבוא אישי למעוניינים, מה שהגדיל את הפופולאריות של השיטה באופן משמעותי.

ראשית, סוכנויות אלו מטפלות בעניינים הבירוקרטיים עבור הרוכש, מייעצות לו, מוצאות את המוכר המתאים, בודקות את תקינות הרכב ואמינות המוכר ואז מסייעות במילוי המסמכים הנדרשים. שנית, כדי להתמודד עם המחירים הגבוהים של רכבים ביבוא אישי, ישנה אפשרות לבצע ליסינג או טרייד אין, שמאפשרים לפרוס את התשלומים לתקופות ארוכות ולשלם סכומים נמוכים מידי חודש.

השירות של ליסינג וטרייד ביבוא אישי מאפשר בדרך כלל להזמין רכבים מתוך רשימה ספציפית, אך רבים גם מאפשרים הזמנת כל רכב שהקונה ירצה.

ליסינג וטרייד אין לרכב ביבוא אישי חוסך לרוכשים זמן רב וכסף על ידי אפשרויות מימון משתלמות. אנו בפורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב מציעים לך השוואה בין האפשרויות המתאימות ביותר בשבילך, ללא כל עלות או התחייבות. השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר בהקדם האפשרי.