ליסינג וטרייד אין לרכב הסעות

רכישת רכב בשיטת ליסינג וטרייד אין הופכת להיות פופולארית יותר בקרב חברות ואנשים פרטיים בישראל. שיטת המימון הנוחה והאפשרות להחליף רכב כל מספר שונים היא קורצת במיוחד לאנשים שמשתמשים ברכב לצורך מטרות עסקיות, כמו הסעות.

רכב להסעת נוסעים

ליסינג וטרייד אין לרכב הסעות

מימון רכב בשיטת ליסינג או רכישתו בצורת טרייד אין היא משתלמת במיוחד לגבי רכב הסעות שנמצא בשימוש תדיר למטרות עסקיות.

קודם כל, אי אפשר לבטל את הנוחות הגדולה בקבלת רכב חדש מחברה מקצועית – עניין שחוסך זמן על חיפושי רכב מתאים בקרב מוכרים פרטיים ובדיקות עצמאיות במוסכים. חברות הליסינג והטרייד אין מבצעות בדיקות כוללות לרכבים שהם מציעים ללקוחות ואף מעניקים אחריות על הרכב במקרה של תקלות. מעבר לזה, קיים ברשותן למלאי של מכוניות רבות במחירים מגוונים המתאימים ללקוחות בעלי צרכים שונים.

שנית, בגלל השחיקה הגדולה של רכבי הסעות, בעלי רכב רבים תלויים בהחלפת המכונית כל כמה שנים. רכישת רכב לטווח ארוך בצורה פרטית היא אינה משתלמת לנהג הסעות משום שהרכב מאבד מערכו בצורה מהירה. חברות ה-trade-in מאפשרות החלפה של הרכב הישן במכונית חדשה כל כמה שנים, כאשר הן אף מבטיחות במקרים רבים עסקת טרייד אין עתידית.

היתרון של ליסינג וטרייד אין מבחינה כספית

יתרון נוסף שקיים ברכישת רכב הסעות מחברת ליסינג או טרייד אין הוא כמובן שיטת התשלומים. בניגוד לרכישה של רכב מהשוק הפרטי, אין צורך בהוצאה כספית גדולה כל כמה שנים. הקונה הפוטנציאלי צריך להוציא סכום קטן בהרבה על מקדמה ולאחר מכן לשלם תשלום חודשי קבוע בהתאם ליכולות הכספיות שלו.

בעל רכב שעושה שימוש ברכב לצורך הסעות יכול להקצות חלק מהכנסותיו החודשיות למימון הרכב ולתכנן את טבלת ההחזרים בצורה מתאימה. כמו כן, שיטה זו של מימון מאפשרת לקונים לרכוש רכבים יוקרתיים יותר שאינם נגישים ברכישה פרטית.

במידה ואתה מעוניין לרכוש רכב הסעות, אנו בפורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב מציעים לך השוואה בין כל האופציות המשתלמות ביותר של ליסינג וטרייד אין לרכב הסעות. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי.