ליסינג וטרייד אין לרכב משומש

בשנים האחרונות, יותר ויותר נהגים בוחרים באפשרות של ליסינג וטרייד לרכב משומש ומוותרים על קנייה של רכב באופן פרטי. בין השאר, הדבר מתרחש בגלל הגדלה בהיצע של הרכבים בחברות הליסינג והטרייד אין, אך הקונים ללא ספק גם נהנים מיתרונות מסוימים, שלא קיימים במקרה של רכישת רכב עצמאית.

קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
20,000
200,000
סכום נבחר 50,000 ש"ח

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
מעולה ממשיכים

לאיזו עסקה אתה זקוק?

ליסינג מימוני לעסקים
ליסינג תפעולי לעסקים
רכב חדש
אחר

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שניה
ליסינג
אחר
נהדר ממשיכים לאזור מגורים

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
נהדר מתקדמים

פרטי התקשרות

אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!
נהדר עוברים למצב חשבון
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

טרייד אין מאפשר לבעלים של רכבים ישנים להחליף את הרכב למכונית חדשה יותר ובמידת הצורך, לממן את ההפרש בתנאים משתלמים שמאפשרים פריסה לתשלומים רבים. ליסינג, לעומת זאת, נותן מצד אחד אפשרות להשכרה של רכב לטווח ארוך, אך משאיר את האפשרות להחזיר את הרכב לחברה בתום התקופה.

יתרונות ליסינג וטרייד אין לרכב משומש

  • ליסינג וטרייד אין לרכב משומש הם הזדמנות טובה לרכוש מכונית במצב טוב ובמחיר משתלם, שלא דורש השקעה גבוהה של כסף בפעם אחת. ניתן לפרוס את התשלומים עבור רכב משומש לחודשים רבים ולשלם סכומים נמוכים כל חודש. בנוסף לכך, ישנה אפשרות לבחור מסלולים שונים של תשלומים – עם הצמדה לפריים, ריבית קבועה ועוד.
  • במקרה של טרייד אין, החברה מתחייבת לרוב לרכוש את הרכב כעבור מספר שנים ולהחליף אותו ברכב אחר. הדבר מראה, כי חברת הטרייד אין עומדת מאחורי הרכבים שאותם היא מוכרת ומקבלת עליהם אחריות לאורך זמן.
  • חברות הליסינג והטרייד אין מציעות לרוב אחריות לרכבים, מה שלא קיים במקרה של רכישה באופן פרטי. במקרה של תקלה, ניתן להביא את הרכב לחברה והתיקון ייעשה על ידי מכונאים מקצועיים בחינם.
  • קיים חיסכון משמעותי בזמן וכסף לעומת רכישה באופן פרטי. אין צורך בריצות בין מוכרי מכוניות שונות, בדיקות וטסטים שנעשים בצורה עצמאית ועוד. ישנו מגוון גדול של מכוניות משומשות מכל הסוגים, כאשר כל הבדיקות כבר בוצעו על ידי חברת הליסינג וניתן לראות את ההיסטוריה והמפרט של הרכבים.

אנו בפורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון לרכב, מציעים לך השוואה בין האופציות הזולות והמשתלמות ביותר של מימון רכבים משומשים מחברות ליסינג וטרייד אין. המומחים שלנו יפנו אותך לחברות עם מגוון המכוניות הרחב ביותר ואופציות המימון הרחבות ביותר ללא שום עלות או התחייבות. השאר את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו ניצור אתך קשר בהקדם האפשרי.