ליסינג לעסקים

בעלי עסקים קטנים בוחרים בשירות ליסינג לעסקים אשר בשורה התחתונה הוא משתלם יותר כלכלית מאשר קניית רכב באופן עצמאי, במיוחד כשעולה הצורך ברכישה של יותר מרכב אחד.

טפסים לחתימה על הסכם ליסינג

ליסינג לעסקים קטנים

רכישת רכב חדש היא הוצאה גבוהה שלא תמיד משתלמת לבעל עסק קטן. ליסינג לעסקים קטנים הוא פתרון המאפשר שימוש ברכב חדש ובטיחותי, שגם יוצר את הרושם המקצועי הנדרש לבעל העסק בצאתו לפגישות עסקים וגם פוטר אותו מהשקעה כספית גבוהה שכרוכה ברכישת רכב, ללא הצורך לטפל ולתחזק את הרכב, או מספר רכבים, כל זאת בתשלום חודשי קבוע שנקבע וידוע מראש.

ליסינג לעסקים ללא מקדמה

כאשר אדם פרטי בוחר בעסקת ליסינג פרטי, יהיה עליו לשלם מקדמה ולאחר מכן תשלום חודשי קבוע. כשמדובר בעסקים, מסלול הליסינג הוא שונה ונקרא תפעולי. במצב כזה אין צורך בתשלום מקדמה והתשלום מתבצע מדי חודש וכולל בתוכו גם את עלויות הביטוח, האגרה השנתית וכן טיפולים שוטפים ומתן רכב חלופי במידת הצורך.

יתרונות הליסינג לעסקים הם רבים, החל מהעובדה שמדובר בהוצאה מוכרת וקבלת הטבות מס וכלה בשקט הנפשי שמאפשר לעסק להתנהל ללא הפרעות, מאחר וגם אם יש תקלה או צורך בטיפול, עומד לרשות העסק צוות מקצועי ומוקד הפועל עשרים וארבע שעות ביממה.

השירות כולל תחזוקה שוטפת ובכל הארץ, שירותי חילוץ וגרירה, כיסויים ביטוחיים ועוד. כמו כן מדובר ברכבים מדגמים מתקדמים, שמספקים בטיחות ואמינות לנהג ונהיגה ברכב שהוא נוח ומרשים ויזואלית.

ליסינג לעסקים מחיר

כלכלית מדובר על עסקה משתלמת, כאשר לעסקים היא גם בעלת חשיבות רבה במישור הפיננסי. במקום לקחת הלוואה גדולה מהבנק ובכך להקטין את מסגרת האשראי, האובליגו, דבר שיכול לפגוע בתזרים המזומנים של העסק, מתאפשר תשלום חודשי לא גבוה ובהתאם ליכולות בעל העסק או החברה.

מחיר ליסינג לעסקים מחושב בהתאם לגודל העסקה, כלומר מספר הרכבים בהם מעוניין בעל העסק, הדגם, שנת הייצור של הרכבים, וגם בכפוף למבצעים שמפרסמות מדי פעם חברות הליסינג.

כדי למצוא את עסקת ליסינג לעסק המשתלמת ביותר, נדרש זמן חיפוש ממושך. לצורך כך מעמידה חברת צוק פיננסים ליסינג וטרייד אין את שירותיה לעסקים ולפרטיים.

החברה מאתרת את ההצעות הטובות ביותר ומעבירה אותן ללקוח שיכול לבצע השוואת מחירים ולבחור מהן את זו המתאימה ביותר לצרכיו וליכולותיו התקציביות.

הצטרפו גם אתם לשירות נוח, אפקטיבי ומהיר של צוק פיננסים ליסינג וטרייד אין ותיהנו מרכבים איכותיים במחירים איכותיים לא פחות. מלאו את פרטיכם באתר ונציגינו ישמחו לשוב אליכם עם כל המידע.