ליסינג וטרייד אין לאינפיניטי – Infinity

אינפיניטי מציעה מספר דגמים מקטגוריות שונות בישראל, כאשר כל הרכבים מציגים ביצועים גבוהים ומאובזרים בציוד המתקדם ביותר (עניין שמשפיע כמובן על המחיר). דגם ה-Q70 מקטגוריית רכבי הסאלון כולל מנוע 3.7 ליטר ומציג צריכת דלק נמוכה ביחס למכוניות אחרות בקטגוריה.

סמל רכב אינפינטי

דגם Infinity QX70 הוא רכב פנאי גדול שמציע לנהגים אפשרויות רחבות של נהיגה ספורטיבית. אמנם צריכת הדלק אינה אחד הצדדים החזקים של ה-QX70, אך הופעתו החיצונית ורמת האבזור מספקת הנאה גדולה לבעלים הפוטנציאליים.

מבחר אפשרויות ליסינג וטרייד אין אינפיניטי – Infinity

מחירו של רכב אינפיניטי היוקרתי אינו מאפשר לנהגים מסוימים לרכוש אותו באופן פרטי, גם אם הכנסתם החודשית הינה גבוהה למדי. אולם, באמצעות פורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב, יש לך אפשרות לקבל הצעות משתלמות ומבצעים למימון אינפיניטי בלי שום עלות או התחייבות.

ליסינג לאינפיניטי – Infinity

  • ליסינג מימוני (פרטי) לאינפיניטי/ Infinity אפשרות זו של מימון רכב נותנת אופציה לנהגים לפרוס את התשלומים עבור הרכב לחודשים רבים ובכך הופכת את ה-Infinity לנגישה יותר. קיימים מסלולים רבים של מימון, עם הצמדות לפריים, מדד ומט"ח – הכול בהתאם להעדפות הקונה.
  • ליסינג תפעולי לאינפיניטי/ Infinity אופציה זו רלוונטית במיוחד לחברות גדולות שמספקות רכבים צמודים לעובדיהן. במסגרת השכרת ארוכת טווח זו, חברת הליסינג אחראית על אגרות, תשלומים, ביטוחים, רישיונות ועוד. הרכב למעשה נמצא בבעלות החברה והנהג מעביר את התשלום החודשי שמכסה על כל ההוצאות.

טרייד אין לאינפיניטי – Infinity

לעיתים קרובות, מתקיימים מבצעי trade-in ייחודיים לרכבי אינפינטי מדגמים שונים. היתרון של רכישת מכונית בשיטת טרייד אין קשור לקבלת רכב עם אחריות ממקום מסודר והחלפת הרכב הישן בלי צורך לחפש קונה. בנוסף לכך, רוב חברות הטרייד אין מבטיחות עסקה עתידית על הרכב כעבור מספר שנים.

אצלנו באתר תוכלו לקבל הצעות ל:

  • ליסינג וטרייד אין לאינפיניטי G
  • ליסינג וטרייד אין לאינפיניטי Q70
  • ליסינג וטרייד אין לאינפיניטי QX50
  • ליסינג וטרייד אין לאינפיניטי QX60
  • ליסינג וטרייד אין לאינפיניטיQX70

אנו בפורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב מציעים לך השוואה בין האופציות הזולות והאטרקטיביות ביותר של מימון רכב אינפיניטי. המומחים שלנו יבחנו את הנתונים האישיים שלך ויתאימו לך את המסלול המשתלם ביותר ללא שום עלות או התחייבות. השאר את פרטיך בעמו זה ואנו ניצור אתך קשר בהקדם האפשרי.