ליסינג וטרייד אין ללנצ’יה אפסילון – Ypsilon

באמצעות אתר ליסינג, טרייד אין ומימון רכב, תוכל לקבל רכב לנצ’יה אפסילון חדש או יש שנייה גם בלי השקעה ראשונית גבוהה. אם אתה זקוק לאוטו חסכוני, שמתאפיין ביחס חיובי של עלות מול תועלת, תוכל להשוות בין האופציות המשתלמות ביותר של ליסינג ו-trade-in.

קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
20,000
200,000
סכום נבחר 50,000 ש"ח

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
מעולה ממשיכים

לאיזו עסקה אתה זקוק?

ליסינג מימוני לעסקים
ליסינג תפעולי לעסקים
רכב חדש
אחר

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שניה
ליסינג
אחר
נהדר ממשיכים לאזור מגורים

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
נהדר מתקדמים

פרטי התקשרות

אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!
נהדר עוברים למצב חשבון
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
לאנסיה יפסילון

מאפייני רכב לנצ’יה אפסילון – Ypsilon

לנצ’יה אפסילון בגרסה החדשה שלה, שיצאה בשנת 2011, מציעה שתי גרסאות בנפח מנוע של 900 סמ”ק ו-1,200 סמ”ק. מכונית קומפקטית זו, שמתאימה במיוחד לנהיגה עירונית, מתאפיינת בעיצוב מיוחד ומודרני, שמבדיל אותה מרכבים אחרים בקטגוריית מיני.

צריכת הדלק של לנצ’יה Ypsilon האיטלקית הינה חסכונית למדי וגם הביצועים הכלליים הם מעל הממוצע, כל עוד השימוש תואם את היכולות המכאניות.

מבחר אפשרויות ליסינג וטרייד אין לנצ’יה אפסילון

לנצ’יה אפסילון הוא רכב מעולה עבור אנשים צעירים, סטודנטים ונהגים שמבצעים את רוב הנסיעות שלהם בעיר. חברות הטרייד אין והליסינג הופכות את רכישת לנצ’יה אפסילון לאפשרות ריאלית גם בלי הון עצמי גבוה, וזאת באמצעות מימון רכב במגוון מסלולים. מעבר לכך, טרייד אין או ליסינג כוללים אחריות לתקופה ארוכה למדי והתחייבות להחליף את הרכב בעתיד.

ליסינג ללנצ’יה אפסילון

  • ליסינג מימוני (פרטי) ללנצ’יה אפסילון – היתרונות המשמעותיים של ליסינג פרטי מול רכישה של רכב, נוגעים לביטול הצורך לבזבז זמן על חיפושים ולשלם על טסטים ובדיקות של רכבים ממוכרים מפוקפקים. בנוסף, פריסת התשלומים נעשית לטווח ארוך, בהתאם ליכולת הכלכלית של בעל הרכב (בניגוד לרכישה).
  • ליסינג תפעולי ללנצ’יה אפסילון – במידה ואדם מעוניין להשכיר רכב לטווח ארוך ולהוריד מעצמו את כל הדאגות לאוטו, ליסינג תפעולי היא אופציה מצוינת. מכיוון שהרכב נמצא בבעלות החברה, כל הטיפולים, האגרות והרישיונות נמצאים באחריותה. בעל הרכב משלם רק עבור השימוש, כאשר ביכולתו לבחור בין מגוון מסלולים גמישים.

טרייד אין ללנצ’יה אפסילון

במידה ואתה מתעניין באפשרות של רכישה או השכרה לטווח ארוך של לנצ’יה אפסילון, אנו בפורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב מציעים לך השוואה בין האופציות המשתלמות ביותר של מימון לנצ’יה אפסילון עבורך. כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את הפרטים שלך בעמוד זה ואנו מבטיחים לחזור אליך בהקדם האפשרי.