ליסינג וטרייד אין למרצדס סמארט – Smart

אם אתה מחפש אוטו נוח וחסכוני לנסיעות עירוניות, אך אינך מעוניין להוציא סכומי כסף גבוהים בפעם אחת על רכישת מכונית חדשה, יש באפשרותך לקבל מימון עבור רכב מרצדס סמארט. אנו באתר צוק ליסינג, טרייד אין ומימון לרכב מציעים את האופציות המשתלמות של טרייד אין וליסינג למרצדס סמארט, ללא שום עלות או התחייבות.

קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
20,000
200,000
סכום נבחר 50,000 ש"ח

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
מעולה ממשיכים

לאיזו עסקה אתה זקוק?

ליסינג מימוני לעסקים
ליסינג תפעולי לעסקים
רכב חדש
אחר

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שניה
ליסינג
אחר
נהדר ממשיכים לאזור מגורים

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
נהדר מתקדמים

פרטי התקשרות

אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!
נהדר עוברים למצב חשבון
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
סמל מרצדס סמארט

מאפייני רכב מרצדס סמארט – Smart

Mercedes סמארט הוא אוטו דו מושבי מקטגוריית סופר מיני, כאשר המאפיינים הבולטים שלו הוא העיצוב המיוחד והמודרני והקומפקטיות שלו, שהופכת אוטו לרכב מושלם עבור נסיעות עירוניות. כמו כן, מרצדס סמארט בנויה בצורה המאפשרת לה חיסכון רב בדלק ונסיעה שאינה גורמת לזיהום אוויר גבוה ביחס לרכבים אחרים.

מבחר אפשרויות ליסינג וטרייד אין מרצדס סמארט

השוואת הצעות הליסינג והטרייד אין דרך הפורטל שלנו תאפשר לך לקבל מימון עבור אוטו חדש במגוון מסלולים ואפשרות לפריסת תשלומים ארוכה. אין צורך לשלם יותר סכומי כסף גבוהים או לבזבז זמן וכסף בחיפושים אחר אוטו ממוכרים פרטיים. יש לך הזדמנות לקבל מרצגס סמארט עם אחריות מחברה מקצועית וותיקה בתחום.

ליסינג למרצדס סמארט

  • ליסינג מימוני (פרטי) למרצדס סמארט – קבלת הרכב לבעלותו המלאה של הנהג, עם אפשרות לפריסה של תשלומים במגוון מסלולים ורכישת רכב בסיום תקופת הליסינג.
  • ליסינג תפעולי למרצדס סמארט – תפעול מלא של הרכב על ידי חברת הליסינג, כולל תשלום אגרות, רישיונות וטיפולים על חשבון החברה. התשלום מתבצע בצורה חודשית, בהתאם לצרכים של השוכר.

טרייד אין מרצדס סמארט

Trade-in למרצדס סמארט מאפשרת לבעלים של אוטו ישן להחזיר את הרכב ולהחליף אותו בדגם חדש או יד שנייה של סמארט. במידה וישנו צורך להוסיף סכום כסף, הרי שישנה אפשרות לפרוס את התשלומים לתקופה ארוכה ובהתאם לצרכים הייחודיים של הקונה. יתרה מכך, חברת הטרייד אין מעניקה אחריות לרכב ומבטיחה לרכוש אותו בטרייד אין עתידי.

אנו באתר צוק ליסינג, טרייד אין ומימון לרכב מציעים לך את האפיקים המשתלמים ביותר מבחינת מחיר ותנאים, לקבלת רכב מרצדס סמארט. אם אתה רוצה לחסוך זמן וכסף, השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו מבטיחים שהנציגים שלנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי.