ליסינג פרטי או קנייה?

רכב לשימוש אישי הוא כבר מזמן מצרך הדרוש כמעט לכל אדם בישראל, זאת בניגוד לעבר אז נחשב למותרות והיה מנת חלקם של בודדים ברי מזל.
יחד עם זאת, עלות רכב חדש ואחזקתו היא גבוהה ורבים מוצאים עצמם מתלבטים בדבר האופן בו ירכשו את הרכב- ליסינג פרטי או קניה?

באתר צוק ליסינג טרייד אין ומימון רכב תקבלו מידע שיעזור לכם לסדר את המחשבות.

איש מכירות של חברת ליסינג מחזיק בידו מפתחות של רכב

מה עדיף – קניית רכב או ליסינג פרטי?

קניית רכב, במיוחד אם הוא חדש היא השקעה כספית בלתי מבוטלת. בניגוד לנכס שערכו עולה עם הזמן, רכב חדש מאבד מערכו מהרגע הראשון בו נעשה בו שימוש. משמעות הדבר היא שכשתמכרו את רכבכם החדש שקניתם במיטב כספכם, תמכרו אותו במחיר נמוך משמעותית ממחיר הקנייה.

בישראל מחירי רכבים חדשים הם מהגבוהים בעולם והנתון הזה הוא חשוב לכל מי שאין לו כסף מזומן ונאלץ לקחת הלוואה גדולה כדי לרכוש רכב חדש.

אלו חלק מהסיבות שיש לקחת בחשבון כשחושבים על רכישת רכב באופן עצמאי לעומת ליסינג, שזוהי אופציה שהצרכן הפרטי מתחיל להתוודע אליה ומגלה את היתרונות שלה.

רכב בליסינג פרטי הוא הליך בו ניתן ליהנות מרכב חדש ויקר, בטיחותי ונוח עם השקעה כספית הגיונית.

הרעיון העומד מאחורי שיטה זו הוא תשלום מקדמה, לרוב בהתאם ליכולותיכם, ולאחר מכן תשלום של סכום כספי קבוע לתקופה של כשלוש שנים. בתום אותן שלוש שנים אתם יכולים לשלם את ההפרש שנותר לתשלום, בהתאם לשווי הרכב באותו הזמן, ולהעביר את הרכב לבעלותכם, ואתם יכולים גם ליהנות מרכב חדש עוד יותר ולהמשיך את סבב הליסינג, למשל שלוש שנים נוספות ועם תשלום חודשי קבוע.

ההחזר החודשי אינו גבוה ומתאפשר ללא הצורך בנטילת הלוואה או שימוש בכספי חסכונות.

יתרונות למכביר

למעשה, קשה למצוא חסרונות בליסינג הפרטי זהו אמצעי שמבטיח לרבים שרק חולמים על רכב חדש ובטוח להפוך את החלום למציאות ולא להתפשר על רכב ישן או לא בטיחותי רק כי הא נכנס למסגרת התקציב שלכם.

יש כתובת לפנות אליה במקרה הצורך, יש הפנייה למוסכים מורשים לצורך תיקונים וטיפולי אחזקה ואין כל צורך להתחיל ולהתרוצץ בחיפוש אחר רכב, בדיקות, טלפונים וכל מה שעושה מי שמחפש רכב באופן עצמאי.

אם אתם זקוקים למימון ליסינג תוכלו למצוא הצעות מעולות בפורטל צוק ליסינג טרייד אין ומימון רכב שיאתר עבורכם את ההצעה הטובה ביותר והקרובה ביותר ליכולותיכם הכלכליות.

כל מה שנותר לכם לעשות הוא למלא את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר ולקבל את ההצעות הרלוונטיות.