ליסינג למסורבים

ליסינג הינה עסקה שמיועדת לרכישת רכב או ציוד ונמצאת בשימוש רחב בישראל, בעיקר בקרב חברות, אך גם בקרב עצמאים ואנשים פרטיים. ניתן לעשות חלוקה בין שתי שיטות ליסינג – ליסינג תפעולי וליסינג מימוני, כאשר הליסינג המימוני יכול להתבצע גם בצורה פרטית.

גבר מצביע על המילה ליסינג

מהו ליסינג מימוני או פרטי?

במקרה של ליסינג פרטי, השוכר של הרכב מקבל את כלי תחבורה חדש או מיד שנייה לשימוש הפרטי שלו, כאשר הוא נדרש לשלם מקדמה של כמה עשרות אלפי שקלים בלבד (כעשרים אחוז משווי המכונית) ולא את מחירו המלא של הרכב.

לאחר התשלום הראשוני, ישנם תשלומים קבועים מידי חודש למשך כל תקופת ההשכרה שנמשכת בדרך כלל כשלוש שנים. התשלומים החודשיים מכסים את השימוש ברכב בלבד ולא את עלויות התחזוקה, דלק, אגרות רישוי ועוד (בניגוד לליסינג תפעולי).

יש לציין גם, כי בתקופה זו הרכב אינו נמצא בבעלות של השוכר אל עדיין שייך לחברת הליסינג, כך שהשוכר אינו יכול למכור אותו ומחויב לדווח על כל שינוי במצבו.

ליסינג למסורבים בבנק

עסקת ליסינג שונה מבקשת הלוואה בנקאית לצורך רכישת רכב וזאת בגלל שבמקרה הראשון, הרכב מהווה ביטחונות כנגד ההלוואה. מסיבה זו, הסיכון לחברת הליסינג הוא נמוך יותר, ולכן גם לקוחות בנקאיים שקיבלו סירוב הם בעלי סיכוי לרכוש או להשכיר רכב דרך חברת ליסינג.

ככלל, חברת הליסינג מעוניינת לברר כי אין לשוכר בעיות אשראי והוא אינו יגיע למצב של בעיות תשלומים. לצורך כך, נדרשים דפי חשבון בנק ותלושי שכר אחרונים שמראים על רמת הכנסות קבועה.

אנו בפורטל צוק פיננסים ליסינג וטרייד אין מציעים לך את האפשרות לחסוך זמן וכסף על ידי בחירה מבין אופציות משתלמות רבות של ליסינג לרכב. כל מה שעליך לעשות כדי לקבל את המידע הוא להשאיר את פרטיך בעמוד ואנו מבטיחים כי נחזור אליך בהקדם האפשרי.