ליסינג וטרייד אין פרארי / Ferrari

יצרנית מכוניות הספורט האיטלקייה, פרארי, נוסדה בשנות ה-20 של המאה הקודמת ועסקה בראשית דרכה אך ורק ביצור רכבי ספורט. בשנת 2012, החל ייבוא של מכוניות פרארי לישראל על ידי חברת אוטו איטליה בבעלות אוויס.

ferrari

דגמי פרארי השונים נכנסים לקטגוריית מכוניות העל ועלויות הרכישה של הרכבים הזמינים בישראל הם בהתאם. בזמן שדגם קליפורניה של פרארי נחשב לבסיסי וזול יותר, דגמי ה-F12 וה-458 איטליה נמצאים בצמרת מכל הבחינות.

פתרונות המימון הקיימים באתר צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב מתאימים במיוחד לדגמים הבאים של פרארי:

  • ליסינג וטרייד אין לפרארי 458 איטליה
  • ליסינג וטרייד אין לפרארי F12
  • ליסינג וטרייד אין לפרארי FF
  • ליסינג וטרייד אין לפרארי קליפורניה

מבחר אפשרויות ליסינג וטרייד אין פרארי / Ferrari

אופציות המימון המשתלמות שמאפשרות רכישה על ידי מקדמה, פריסת תשלומים ארוכה וריבית מינימאלית, פותחות את הדלת לאנשים רבים לממש את החלום ולרכוש רכב פרארי חדש או יד שנייה. פורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב יסייע לכם להשוות בין אפיקי הרכישה האטרקטיביים עבורכם.

ליסינג לפרארי / Ferrari

  • ליסינג מימוני (פרטי) לפרארי / Ferrariשיטת הליסינג הפרטי נותנת אפשרות לרכוש דגם של פרארי ללא הוצאה גבוהה באופן חד פעמי וזאת באמצעות פריסה ארוכה לתשלומים חודשיים ומקדמה בעת חתימת העסקה (לאחר בדיקת המאפיינים האישיים והפיננסיים של הרוכש). בתום תקופה מוגדרת, ישנה אפשרות לרכוש את הרכב לצמיתות או להחליף לרכב אחר.
  • ליסינג תפעולי לפרארי / Ferrariבאמצעות אופציה זו, חברות עסקיות יכולות להשכיר לטווח ארוך רכבים עבור העובדים שלהם, אך להוריד את האחריות על אחזקת המכוניות מכתפיהן. הרכב עצמו נשאר בבעלות חברת הליסינג והיא זאת שאחראית על כל הקשור לטיפולים, ביטוחים, תיקונים, אגרות ועוד.

טרייד אין לפרארי / Ferrari

לקוחות שרוצים למכור את הרכב הישן ולרכוש רכב חדש במקומו, יכולים לעשות זאת ביתר קלות באמצעות שיטת ה-trade-in. חברות ספציפיות מחזיקות גם רכבי פרארי זמינים לטרייד אין, כאשר אפשרויות המימון הן גמישות ורחבות למדי.

מומלץ לקריאה נוספת

מה עדיף ליסינג פרטי או קנייה?

חברות ליסינג לרכב

במידה ואתה מעוניין לרכוש רכב ומעוניין לבדוק מהן האפשרויות שעומדות בפניך, אנו בפורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב יכול לקשר אותך עם מומחים בתחום. השאר את פרטיך באתר ונחזור אליך בהקדם האפשרי.