הלוואה לרכב חדש או יד שנייה

אחזקת רכב בישראל כבר מזמן אינה נחשבת למותרות וקיימות משפחות רבות שמחזיקות ברשותן מספר מכוניות. זאת בגלל האפשרויות הלא מספקות שמציעה התחבורה הציבורית בישראל והיוקר היחסי של האלטרנטיבות לרכב.

בחורה שקיבלה הלוואה וקנתה רכב

הלוואה לרכב חדש או יד שנייה מהבנקים

אופציה אחת של רכישת רכב היא פנייה לבנקים המסחריים בבקשת מימון חיצוני, אך במקרה זה יש שוני גדול בין קניית רכב חדש לרכישה מיד שנייה. השוני נובע בעיקר מאיכות הביטחונות שמועמדים כנגד ההלוואה שנוטל הלווה הפוטנציאלי.

אם כן, סכום ההלוואה שניתן לקבל בבנק לרכישת רכב חדש יכול להיות גבוה במיוחד ולהגיע עד מאות אלפי שקלים. ישנה אפשרות לשילוב של מספר מסלולים בהלוואה, בין השאר מסלול בלון שמעניק ללווה אופציה לוותר על תשלום הקרן עד תום התקופה. הריבית השנתית יכולה להשתנות בהתאם למאפיינים האישיים של הלווה, אך בכל מקרה נתונה למיקוח מול נציגי הבנק.

יש לציין, כי במקרה של הלוואות רכב חדש מהבנק, המכונית שנרכשה מהווה ביטחונות שהאשראי יוחזר במלואו. כתוצאה מכך, ישנו שעבוד בנקאי על הרכב, הלווה אינו יכול למכור אותו ומחויב להודיע על כל שינוי במצבו.

כאשר אנו מדברים על רכב יד שנייה, הרי שהבנקים מוכנים להלוות סכומים נמוכים בהרבה, שלא עולים על עשרות אלפי שקלים. הריבית הינה במסלול משתנה, כאשר פריסת ההלוואה נעשית לשלוש שנים.

הלוואה לרכב חדש או יד שנייה מחברות ליסינג

היתרון הגדול בקבלת הלוואה מחברת ליסינג הוא תנאי מימון גמישים שמותאמים לצרכים הייחודיים של הלווה. בנוסף לכך, דרך חברות הליסינג ניתן למצוא רכבים במחיר זול יחסית לשוק הפרטי. עם זאת, צריך גם להיזהר ולבדוק היטב את מצבו של הרכב לפני הרכישה – רכבים מליסינג נוטים להיות במצב מכאני גרוע למדי בגלל שימוש יתר.

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון בעת רכישת רכב מחברות ליסינג, זה שווי המחירון הנמוך יותר שלו לעומת רכבים שהיו בשימוש פרטי.

אנו באתר צוק פיננסים ליסינג וטרייד אין עובדים עם הגופים המוכרים ביותר בישראל בתחום של הלוואות לרכישת רכב. אם אתה רוצה לשמוע על האפשרויות הזולות והמתאימות ביותר של הלוואה לקניית רכב עבורך, פנה אלינו כבר היום. השאר את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.