הלוואות מימון וליסינג לרכישת רכב

קיימות אפשרויות רבות כיום למימון רכישת רכב על ידי אשראי חיצוני וזאת בעקבות הפופולאריות הרבה של חברות הליסינג והטרייד אין. ננסה לעמוד על המאפיינים של מימון רכישת רכב על ידי הלוואות שונות.

">
קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
20,000
200,000
סכום נבחר 50,000 ש"ח

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
מעולה ממשיכים

לאיזו עסקה אתה זקוק?

ליסינג מימוני לעסקים
ליסינג תפעולי לעסקים
רכב חדש
אחר

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שניה
ליסינג
אחר
נהדר ממשיכים לאזור מגורים

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
נהדר מתקדמים

פרטי התקשרות

אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!
נהדר עוברים למצב חשבון
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
אשה מתעניינת בקבלת הלוואה לרכישת רכב

הלוואות מימון וליסינג לרכישת רכב בשיתוף עם הבנקים

חברות ליסינג וטרייד אין רבות עובדות בשיתוף עם הבנקים על פרויקטים למכירות רכבים חדשים ויש שנייה. במסגרת התכניות המשותפות האלו, הלווה רוכש רכב מחברת הליסינג, פותח חשבון לצורך הלוואה בבנק ספציפי ומקבל ממנו מימון חלקי עבור קניית הרכב. חברת הליסינג מרוויחה כסף ממכירת הרכב, הבנק מרוויח את הריבית והעמלות של הלווה ואילו הרוכש מקבל רכב במימון חיצוני.

גובה ההלוואה המקסימאלי שניתן לקבל דרך הבנק עומד בדרך כלל על כ-120 אלף ₪, אך הדבר נתון למיקוח עם נציגי הבנק. מסלולי ההלוואה יכולים להיות בריבית קבועה, ריבית משתנה הצמודה למדד המחירים וגם ריבית צמודה למט”ח. פריסת התשלומים נעשית למשך חמש שנים ואילו הריבית משתנה על פי המאפיינים הייחודיים של הלווה וכושר המיקוח שלו.

יש לציין, כי תנאי ההלוואה לרכישת רכב הם שונים כאשר מדובר במכונית חדשה או יד שנייה וזאת מכיוון שהרכב משמש ברוב המקרים כביטחונות כנגד ההלוואה. במילים אחרות, עד להחזר הסופי של החוב, המכונית משועבדת לבנק והרוכש אינו יכול למכור את הרכב ללא אישור. בנוסף לכך, כל אירוע ביטוחי שמשפיע על שווי הרכב חייב להיות מדווח לבנק.

הלוואות מימון וליסינג לרכישת רכב בשיתוף עם חברות חוץ בנקאיות

בנוסף לשיתוף הפעולה עם בנקים, חברות הליסינג עובדות בצמוד גם עם גופים חוץ בנקאיים, כמו חברות כרטיסי אשראי. במסגרת ההלוואה, מונפק כרטיס אשראי ייחודי שדרכו הלווה מבצע את התשלומים החודשיים, כאשר הפריסה המקסימאלית היא לשלוש שנים. הריבית עבור האשראי הינה אטרקטיבית למדי ועומדת על פריים פלוס 1%, אך ישנו צורך בתשלום ראשוני בגובה של כעשרים אחוז משווי הרכב.

אם אתה מתעניין באופציות הקיימות והמשתלמות ביותר של רכישת רכב על ידי הלוואות מימון וליסינג, אל תהסס לפנות אלינו, באתר צוק פיננסים ליסינג וטרייד אין. כל מה שעליך לעשות כדי לקבל את המידע ללא שום עלות או התחייבות, זה להשאיר את פרטיך בעמוד זה ואנו מבטיחים לחזור אליך במהירות האפשרית.