הלוואות מימון וליסינג לרכישת רכב

קיימות אפשרויות רבות כיום למימון רכישת רכב על ידי אשראי חיצוני וזאת בעקבות הפופולאריות הרבה של חברות הליסינג והטרייד אין. ננסה לעמוד על המאפיינים של מימון רכישת רכב על ידי הלוואות שונות.

">
אשה מתעניינת בקבלת הלוואה לרכישת רכב

הלוואות מימון וליסינג לרכישת רכב בשיתוף עם הבנקים

חברות ליסינג וטרייד אין רבות עובדות בשיתוף עם הבנקים על פרויקטים למכירות רכבים חדשים ויש שנייה. במסגרת התכניות המשותפות האלו, הלווה רוכש רכב מחברת הליסינג, פותח חשבון לצורך הלוואה בבנק ספציפי ומקבל ממנו מימון חלקי עבור קניית הרכב. חברת הליסינג מרוויחה כסף ממכירת הרכב, הבנק מרוויח את הריבית והעמלות של הלווה ואילו הרוכש מקבל רכב במימון חיצוני.

גובה ההלוואה המקסימאלי שניתן לקבל דרך הבנק עומד בדרך כלל על כ-120 אלף ₪, אך הדבר נתון למיקוח עם נציגי הבנק. מסלולי ההלוואה יכולים להיות בריבית קבועה, ריבית משתנה הצמודה למדד המחירים וגם ריבית צמודה למט"ח. פריסת התשלומים נעשית למשך חמש שנים ואילו הריבית משתנה על פי המאפיינים הייחודיים של הלווה וכושר המיקוח שלו.

יש לציין, כי תנאי ההלוואה לרכישת רכב הם שונים כאשר מדובר במכונית חדשה או יד שנייה וזאת מכיוון שהרכב משמש ברוב המקרים כביטחונות כנגד ההלוואה. במילים אחרות, עד להחזר הסופי של החוב, המכונית משועבדת לבנק והרוכש אינו יכול למכור את הרכב ללא אישור. בנוסף לכך, כל אירוע ביטוחי שמשפיע על שווי הרכב חייב להיות מדווח לבנק.

הלוואות מימון וליסינג לרכישת רכב בשיתוף עם חברות חוץ בנקאיות

בנוסף לשיתוף הפעולה עם בנקים, חברות הליסינג עובדות בצמוד גם עם גופים חוץ בנקאיים, כמו חברות כרטיסי אשראי. במסגרת ההלוואה, מונפק כרטיס אשראי ייחודי שדרכו הלווה מבצע את התשלומים החודשיים, כאשר הפריסה המקסימאלית היא לשלוש שנים. הריבית עבור האשראי הינה אטרקטיבית למדי ועומדת על פריים פלוס 1%, אך ישנו צורך בתשלום ראשוני בגובה של כעשרים אחוז משווי הרכב.

אם אתה מתעניין באופציות הקיימות והמשתלמות ביותר של רכישת רכב על ידי הלוואות מימון וליסינג, אל תהסס לפנות אלינו, באתר צוק פיננסים ליסינג וטרייד אין. כל מה שעליך לעשות כדי לקבל את המידע ללא שום עלות או התחייבות, זה להשאיר את פרטיך בעמוד זה ואנו מבטיחים לחזור אליך במהירות האפשרית.