לובינסקי טרייד

חובבי רכבי פיג'ו, סיטרואן ו- MG יוכלו למצוא אותם באולמות התצוגה של לובינסקי טרייד, מקבוצת דוד לובינסקי.

החברה, יבואנית רכבים אלה היא ותיקה ומהמובילות בישראל ואת הרכבים שהיא מייבאת ומשווקת ניתן למצוא בעשרות אולמות תצוגה ומרכזי שירות הפרוסים בכל הארץ.

לוגו של חברת לובינסקי טרייד אין

טרייד אין בתנאים מיוחדים

ישראלים רבים נשארים נאמנים לסוג רכב מסוים, אחרי שהתנסו בו ונהנו ממנו. לפעמים הם מבקשים לעבור לדגם חדש יותר ומשופר יותר אבל חשוב להם שהרכב החדש יהיה של אותו היצרן.

לכן, אם אתם חובבי סיטרואן או פיג'ו וכן MG, תוכלו ליהנות מהם בתנאים מעולים ומיוחדים, כמו טרייד אין.

משמעות הדבר היא כי תמורת הפיג'ו הישנה שלכם תוכלו לקבל חדשה ולשלם את ההפרש בין הרכבים. באופן זה אם חוסכים את זמן מכירת הרכב הישן ואת החיפוש אחר רכב חדש.

בנוסף מעמידה לובינסקי טרייד תנאים מצוינים לקונים, שכוללים, בין היתר, העברת בעלות כבר במעמד קבלת הרכב, אחריות מורחבת, בדיקת קנייה במכון מורשה, תיקונים מכאניים וחזותיים, טיפולים למשך שנתיים במוסכים מורשים ושנתיים אחריות מבית היבואן.

כמו כן עומדת לרשותכם סוכנות הביטוח של קבוצת דוד לובינסקי, המציעה לכם תוכנית ביטוח ייחודית לבעלי פיג'ו וסיטרואן, אשר מותאמת אישית לצרכיכם, עם כיסוי ביטוחי נרחב, לנעשה הגדול ביותר בארץ, ובמחירים אטרקטיביים

כשאתם ניגשים לבצע עסקת טרייד אין תמצאו מגוון רחב של רכבים ודגמים, בטווח מחירים רחב, שמאפשר לכל אחד למצוא את הרכב המתאים לו ולתקציבו.

לרשותכם עומדים שנים עשר סניפי החברה הפרוסים בנצרת, חיפה, נהריה, עפולה, גלילו, חדרה, פתח תקווה, ראשון לציון, אשקלון, רחובות, ירושלים, אשדוד ובאר שבע. בסמוך לצומת גלילות מצוי מגרש הרכבים של לובינסקי, מהגדולים בארץ.

כל שנותר הוא ליהנות משירותי חברה אמינה, יציבה ומובילה שמציעה מבצעים רבים ותנאים אטרקטיביים לחובבי סיטרואן, פיג'ו ו-MG.

פרטים נוספים תוכלו למצוא באתר החברה