מבצע טרייד אין לרכב חדש

התחרות בין יבואני וחברות הרכב השונות ברחבי הארץ הובילה לכך, שקיימים מבצעי טרייד אין לרכב כמעט במהלך כל השנה. למעשה, פעמים רבות שומעים על ימים מיוחדים שבהן העסקאות הן משתלמות יותר וניתן לקבל הטבות על דגמים מסוגים ספציפיים.

קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
20,000
200,000
סכום נבחר 50,000 ש"ח

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
מעולה ממשיכים

לאיזו עסקה אתה זקוק?

ליסינג מימוני לעסקים
ליסינג תפעולי לעסקים
רכב חדש
אחר

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שניה
ליסינג
אחר
נהדר ממשיכים לאזור מגורים

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
נהדר מתקדמים

פרטי התקשרות

אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!
נהדר עוברים למצב חשבון
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
רכב שנקנה בטרייד אין לרכב חדש

מבצע טרייד אין לרכב חדש

עסקאות הטרייד אין בחברות השונות בדרך כלל נתפסות כהחלפת רכב משומש אחד ברכב משומש אחר, וזאת בגלל מלאי המכוניות הגדול שחוזר מליסינג תפעולי. אולם, קיימת גם אפשרות לקבל רכב חדש, בתוספת תשלום גבוהה יותר כמובן. היתרון כאן, הוא כי אין צורך להתרוצץ ולחפש קונים לרכב הישן – הלקוח מקבל הצעה לגבי המכונית שלו והעלות יורדת ממחירו של הרכב החדש.

יש לציין, כי חברות הרכב מאד מעוניינות בעסקאות מבצעי טרייד אין רכב חדש, כי בסופו של דבר הן משתלמות להן מאד. מבחינת הלקוח, ישנו חיסכון של זמן, אך בדרך כלל, ניתן לקבל מחירים טובים יותר במכירת הרכב הישן שלו בשוק הפרטי (במיוחד אם המכונית שמורה ובמצב טוב). החברות מקבלות את הרכב הישן במחיר טוב ומוכרות אותן לאחר מכן במחיר גבוה יותר ללקוחות אחרים.

טרייד אין – מבצעי רכב

המבצעים שנוגעים לעסקאות הטרייד אין מתייחסים פעמים רבות לאפשרויות המימון הנוחות יותר שמוצעות ללקוחות. חברות הרכב הגדולות בעיקר, עובדות מול בנקים תוך כדי שיתוף פעולה ויש באפשרותן להציע לרוכשים הפוטנציאליים תנאי ריבית משתלמים וגם פריסה ארוכה לתשלומים. יתרה מכך, לעיתים קרובות קיימים מועדוני לקוחות שסוגרים הסכמים קולקטיביים שמטיבים עוד יותר עם הקונים והמבצעים הם רלוונטיים במיוחד עבורם.

מבצעים נוספים, פרט למימון נוח יותר, יכולים להיות טיפולים שונים בחינם, ביטוח חובה ומקיף ללא תשלום למשך תקופה מסוימת וגם תלושי דלק. עם זאת, ללקוח הפוטנציאלי מומלץ מאד שלא להסתנוור מהמבצעים הקיימים אלא להתמקד בעיקר – האם הרכב הוא מתאים לו ונמצא במצב מכאני תקין.

חברות טרייד אין מובילות

כולמוביל

טופ טרייד

במידה ואתה מתעניין בעסקאות טרייד אין של רכב חדש או משומש, אנו בפורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב יכולים לקשר אותך עם גופים ואנשי מקצוע בתחום ללא שום עלות או התחייבות. השאר את הפרטים שלך באתר והנציגים שלנו יחזרו אליך בהקדם.