ליסינג פרטי

את היתרונות הרבים של עסקת ליסינג במקום רכישת רכב למדו להכיר כבר רבים מאיתנו. כל מי שרוצה ליהנות מרכב חדש, משודרג, בטיחותי ונוח ולא לשבור תוכניות חסכון כדי ליהנות מרכב שכזה, יודע שהפתרון הוא ליסינג. מה שנותר להבין זה איזה מסלול ליסינג כדאי לקחת.

קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
20,000
200,000
סכום נבחר 50,000 ש"ח

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
מעולה ממשיכים

לאיזו עסקה אתה זקוק?

ליסינג מימוני לעסקים
ליסינג תפעולי לעסקים
רכב חדש
אחר

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שניה
ליסינג
אחר
נהדר ממשיכים לאזור מגורים

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
נהדר מתקדמים

פרטי התקשרות

אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!
נהדר עוברים למצב חשבון
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
אשה מקבלת מפתחות של רכב לאחר שקיבלה מימון מליסינג פרטי

ליסינג פרטי עד 100% מימון

לא כולם יכולים לקנות רכב חדש. בישראל עלויות הרכבים הן גבוהות מאד, שלא לדבר על הביטוחים התחזוקה. ליסינג נועד לתת מענה לכל מי שלא רוצה להתפשר על איכות, גם כשאין בידיו את האמצעים הפיננסיים לעשות כך.

קיימים שלושה סוגי ליסינג עיקריים, פרטי, מימוני ותפעולי.

ליסינג פרטי הוא הליך הדומה לליסינג מימוני. הוא פונה למגזר הפרטי, ומאפשר לו נהיגה ברכב חדש ובמחיר חודשי קבוע, לפי יכולתו התקציבית. לרוב יתבקש גם לשלם מקדמה לפי היכולת והתקציב, אולם אם מדובר על ליסינג פרטי עד 100% מימון, יכול להיות שלא יהיה צורך בכל תשלום מקדמה, אלא הכל יגולם בהחזרים החודשיים, ממש כמו הלוואה למימון רכב.

בתום תקופת התשלומים, הנפרסת, ברוב המקרים, לאורך שלושים וששה חודשים, עומדות בפני הלקוח שתי אפשרויות: האחת היא להשלים את יתרת ההפרש, לאחר קיזוז התשלומים ששולמו, ולהעביר את הרכב לבעלותו, או להמשיך ולשלם עבור רכב משודרג יותר וחדש יותר.

ליסינג פרטי כדאיות

רכב חדש מאבד מערכו כמעט מהרגע בו הוא עולה לראשונה על הכביש. מסיבה זו הוא לא בעל ערך להשקעה, כמו למשל נדל”ן והמשמעות הערכית שלו מתבטאת ב”כאן ועכשיו”, כלומר לתועלת שיש בו בזממן השימוש בו.

לכן, התשובה לרכב ברמה גבוהה, חדיש, איכותי וכזה שלא יעלה הון תועפות, הוא רכב בליסינג, עם עלויות חודשיות נוחות ומותאמות לתקציב האישי. מסיבה זו אין ספק שהכדאיות של ליסינג פרטי היא רבה, ומספקת את כל מה שמאחל לעצמו אדם שמצד אחד רוצה רכב טוב ומצד שני אינו מעוניין להשקיע את מיטב כספו ברכב כזה.

ליסינג פרטי יד שנייה

חברות הליסינג מעמידות מגוון רכב של רכבים, חלקם גם רכבי יד שנייה. משמעות הדבר היא רכבים בני לא יותר ממספר שנים, שהיו בשימוש חברה, או השכרה ועתה הם עומדים לרשות הלקוחות. עדיין, מדובר ברכבים שהם חדשים למדי, לא יותר מבני שנים ספרות והלקוח נהנה מרכב איכותי שלא יכול היה לממן לו קנה אותו באופן ישיר.

ליסינג פרטי מבצעים

חברות הליסינג מפרסמות מעת לעת מבצעים אטרקטיביים במיוחד. זה קורה לאחר שמשתחררת כמות גדולה של רכבים או משיקולים אחרים. מומלץ לעקוב אחר מבצעים אלו ולמצוא מחירים שווים במיוחד.

מאחר וקשה לעקוב אחר כל המבצעים והפרסומים, מספק פורטל צוק פיננסים ליסינג וטרייד אין שירות יעיל ונוח, בו הוא מאתר את ההצעות המשתלמות ביותר, שמאפשרות השוואת מחירים נוחה ומהירה לפני קבלת ההחלטה.

כדי ליהנות משירות זה, כל שעליכם לעשות הוא למלא את פרטיכם באתר וללא כל התחייבת ונציגינו ישובו אליכם עם כל המידע והפרטים הדרושים לכם.