מסלולי הלוואות למימון רכב של בנק פועלי אגודת ישראל

בנק פועלי אגודת ישראל הוקם באמצע המאה הקודמת וכיום מהווה חלק מקבוצת הבינלאומי, אשר כוללת גם את הבנק הבינלאומי, בנק מסד, בנק אוצר החייל ויובנק. בנק פאג”י תופס למעשה נישה ייחודית בענף הפיננסי, כאשר רוב הסניפים שלו נמצאים בישובים עם אוכלוסייה דתית גדולה וגם מרבית הלקוחות שלו מגיעים מן המגזר החרדי והדתי.

בנק פועלי אגודת ישראל הוקם באמצע המאה הקודמת וכיום מהווה חלק מקבוצת הבינלאומי, אשר כוללת גם את הבנק הבינלאומי, בנק מסד, בנק אוצר החייל ויובנק. בנק פאג”י תופס למעשה נישה ייחודית בענף הפיננסי, כאשר רוב הסניפים שלו נמצאים בישובים עם אוכלוסייה דתית גדולה וגם מרבית הלקוחות שלו מגיעים מן המגזר החרדי והדתי.

">
קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
20,000
200,000
סכום נבחר 50,000 ש"ח

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
מעולה ממשיכים

לאיזו עסקה אתה זקוק?

ליסינג מימוני לעסקים
ליסינג תפעולי לעסקים
רכב חדש
אחר

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שניה
ליסינג
אחר
נהדר ממשיכים לאזור מגורים

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
נהדר מתקדמים

פרטי התקשרות

אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!
נהדר עוברים למצב חשבון
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
לוגו בנק אגודת ישראל

ההתמקצעות הזאת במגזר מסוים דורשת מהנהלת הבנק התנהלות זהירה ושונה מהפעילות הרגילה בבנקים האחרים של הקבוצה. ישנו צורך להתייחס למאפיינים התרבותיים השונים, אורח החיים מבחינת הרגלי תעסוקה, הכנסות שוטפות, מצב משפחתי, שעות פתיחת הסניפים ועוד. במטרה ליצור הזדהות בין הלקוחות לבנק עצמו, הנהלת הבינלאומי אף מעסיקה עובדים חרדים ודתיים רבים בסניפי פאג”י, הפרוסים ברחבי הארץ.

אם כך, דווקא הגמישות הזו, שפאג”י מגלה כלפי הלקוחות מעצם היותו בנק קטן יותר, מושכת אליו לקוחות רבים מהאוכלוסייה הדתית. בנוסף, יש לציין, כי ההשתייכות לקבוצת הבינלאומי מאפשרת לבנק לקבל גב כלכלי ויציבות רבה יותר מאשר בנקים קטנים אחרים.

מסלולי הלוואות למימון רכב של בנק פועלי אגודת ישראל

כידוע, אחוזי אחזקת רכב במגזר החרדי והדתי הם נמוכים יותר מאשר באוכלוסייה הכללית, אך המצב משתנה בשנים האחרונות, כאשר יותר ויותר נשים וגברים יוצאים אל שוק העבודה ואינם מסתפקים יותר בתחבורה הציבורית. ההלוואות לרכישת רכב ללקוחות בנק פועלי אגודת ישראל זמינות בסניפים של פאג”י עצמו, אך גם בכל סניפי הבינלאומי, כאשר ההמלצה היא לגשת פיזית לבנק או להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי ההצעות המשתלמות ביותר. נסקור מעט מהמסלולים הקיימים בפאג”י.

  • מסלול הלוואה למימון רכב יד שנייה דרך בנק פאג”י – לקוחות בנק פועלי אגודת ישראל יכולים לקבל אשראי לצורך רכישת רכב יד שנייה בתנאים אטרקטיביים למדי וזאת בתנאי שהרכב עצמו ישן יותר משלוש שנים וישנו ביטוח מקיף בתוקף על שמו של הלווה הפוטנציאלי.

יש לציין, כי במגזר החרדי והדתי נוהגים לרכוש רכבים מרווחים במיוחד וזאת בגלל מספר הילדים הגדול שיש במשפחה – מכוניות אלו הן כמובן יקרות יותר. סכום ההלוואה שניתן ליטול הוא עד מאה אלף ₪, מה שאמור לתת מענה לרוב האפשרויות הקיימות בשוק. תקופת ההחזר המקסימאלית של האשראי היא לאורך חמש שנים ואילו הריבית עומדת על פריים + 3.5%.

  • הלוואה מיידית לכל מטרה – בנוסף לאופציה הספציפית של קבלת אשראי עבור מימון רכב, לקוחות בנק פאג”י יכולים ליטול גם הלוואה ללא ציון מטרה מסוימת, כאשר האישור עבור העברת הכסף תלוי כמובן במאפיינים האישיים של כל לווה, ההכנסות החודשיות והיסטוריית האשראי שלו. גובה ההלוואה לכל מטרה שניתן לקבל הוא עד שישים אלף ₪, כאשר הסכום המבוקש מתקבל בחשבון עוד באותו יום. קיימת אפשרות להגיש בקשה דרך האפליקציה בסלולר, חשבון האינטרנט או שיחה טלפונית מול הבנק.

אנו בפורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב מעוניינים לתת לקוראים שלנו את האינפורמציה החשובה והאקטואלית ביותר בנוגע לענף הרכב. מכיוון שמדובר בהוצאה משמעותית למדי למשק הבית, חשוב לקבל את כל המידע הרלוונטי ואף להתייעץ עם אנשי מקצוע טרם קבלת ההחלטה הסופית. בנוסף לכך, מטרתנו היא לקשר בין רוכשי הרכב הפוטנציאליים לבין הבנקים וסוכנויות הרכב שמציעות את המסלולים המשתלמים ביותר של מימון.

במידה ואתה מתכוון לרכוש רכב בזמן הקרוב, נשמח לסייע לך ולהפנות אותך למומחים בענף הרכב ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר בהקדם האפשרי.