מסלולי הלוואות למימון רכב של בנק מרכנתיל דיסקונט ​

בנק מרכנתיל הוא אחד מהמוסדות הפיננסיים הוותיקים ביותר בישראל והקמתו מתוארכת לשנות ה-20 של המאה הקודמת. כיום הוא נמצא בבעלות מלאה של בנק דיסקונט ומתמחה בעיקר במתן שירות ללקוחות קמעונאיים ועסקים קטנים ובינוניים. יש לציין, כי למרכנתיל ישנם כ-80 סניפים הפרוסים ברחבי הארץ (מקום חמישי בין הבנקים) ואילו מבחינת ההון העצמי הוא מדורג במקום השביעי.

בנק מרכנתיל הוא אחד מהמוסדות הפיננסיים הוותיקים ביותר בישראל והקמתו מתוארכת לשנות ה-20 של המאה הקודמת. כיום הוא נמצא בבעלות מלאה של בנק דיסקונט ומתמחה בעיקר במתן שירות ללקוחות קמעונאיים ועסקים קטנים ובינוניים. יש לציין, כי למרכנתיל ישנם כ-80 סניפים הפרוסים ברחבי הארץ (מקום חמישי בין הבנקים) ואילו מבחינת ההון העצמי הוא מדורג במקום השביעי.

">
קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
20,000
200,000
סכום נבחר 50,000 ש"ח

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
מעולה ממשיכים

לאיזו עסקה אתה זקוק?

ליסינג מימוני לעסקים
ליסינג תפעולי לעסקים
רכב חדש
אחר

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שניה
ליסינג
אחר
נהדר ממשיכים לאזור מגורים

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
נהדר מתקדמים

פרטי התקשרות

אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!
נהדר עוברים למצב חשבון
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
לוגו של בנק דיסקונט

מעצם היותו בנק לא גדול ובעל הוצאות תפעוליות נמוכות יותר ממוסדות פיננסיים אחרים, יש באפשרות מרכנתיל להעניק שירות מקצועי וגמיש יותר ללקוחות במגוון ענפים. התמיכה הכלכלית של בנק דיסקונט, לעומת זאת, נותנת תחושה של יציבות וביטחון לעובדים ולמחזיקי החשבון במרכנתיל.

מסלולי הלוואות למימון רכב של בנק מרכנתיל דיסקונט

קיימים מספר מסלולים ייחודיים לרכישת רכב, אשר בנק מרכנתיל מציע בדרך כלל ללקוחות כל הבנקים ולא רק ללקוחות שפתחו חשבון באחד הסניפים של מרכנתיל. בנוסף להצעות אלו, יש אפשרות לגשת לאחד הסניפים של חברת האם, בנק דיסקונט, ושם למצוא מסלולים אטרקטיביים נוספים. יש לציין, כי לעתים קרובות תנאי האשראי נתונים למיקוח מול פקידי הבנק ולכן כדאי ורצוי לבקש ריבית אטרקטיבית יותר, עמלות מופחתות והטבות שונות אחרות. נסקור מעט מהמסלולים הפופולאריים במרכנתיל ובדיסקונט.

  • מסלול הלוואת דרייב והלוואה רגילה לרכב חדש – לקוחות כל הבנקים יכולים לפנות למרכנתיל ולקבל את אחת משתי ההצעות הנ”ל לרכב חדש בלבד. הלוואת דרייב היא בסכום מקסימאלי של 160 אלף ₪ ויכולה להגיע עד מאה אחוז של שווי הרכב. הלווה יכול לפרוס 60% מהאשראי לתקופה של ארבע שנים, כאשר 40% הנותרים יחולקו לתקופה שלא עולה על שנתיים, וזאת לאחר ארבע שנים וגמר תשלום 60% הראשונים

האופציה השנייה היא הלוואה רגילה שעומדת גם היא על סכום מקסימאלי של 160 אלף ₪ ועד מאה אחוז מימון, רק שבמקרה זה מדובר על פריסה רגילה עד חמש שנים. תנאי הריבית בשני המסלולים נקבעים במסגרת משא ומתן מול הבנק, כאשר ישנה חשיבות לרמת סיכון האשראי של הלווה – היסטוריה בנקאית קודמת, הכנסות חודשיות נטו, נכסים שנמצאים בבעלות הלווה ועוד. הרכב עצמו משמש כביטחונות ומשועבד לבנק עד לגמר תשלומי ההלוואה.

  • מסלול הלוואה לרכב יד שנייה בבנק דיסקונט – במידה והלווים הפוטנציאליים אינם מעוניינים לרכוש רכב יד ראשונה מיבואן, יש באפשרותם לפנות לבנק דיסקונט, אשר מרכנתיל נמצא בבעלותו ולקבל אשראי לצורך קניית רכב יד שנייה.

גובה ההלוואה שמציע דיסקונט הוא 70% משווי הרכב ועד מאה אלף ₪ (הסכום הנמוך משניהם), כאשר תקופת ההחזר לא תעלה על ארבע שנים. המסלול עצמו הוא בריבית משתנה לא צמודה ואילו גובה הריבית עצמו נקבע בהתאם למאפיינים האישיים של הלווה. גם במקרה זה, הרכב ופוליסת הביטוח משמשים כביטחונות כנגד האשראי.

אנו בפורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב מעוניינים לתת לקוראים אינפורמציה אקטואלית ומעניינת על המתרחש בענף הרכב בישראל. מכיוון שרכישת רכב חדש כרוכה בהוצאה כספית לא קטנה, ישנה חשיבות לבדוק את כל האפשרויות שנוגעות למימון הרכישה, בחירה בחברת רכב בעלת מוניטין וגם להתייעץ עם חברים ואנשי מקצוע.

בנוסף לכך, מטרתנו היא לקשר בין רוכשים פוטנציאליים של רכבים חדשים או יד שנייה לבין גופים פיננסיים שמציעים מימון בתנאים משתלמים וחברות הרכב השונות. במידה ואתה חושב על רכישת רכב בתקופה הנראית לעין, אנו נשמח להפנות אותך ליועצים בתחום המימון והרכב ללא שום עלות או התחייבות. לצורך כך, כל מה שעליך לעשות זה למלא את הפרטים האישיים שלך בטופס אשר נמצא בעמוד זה ואנו מבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר במהירות האפשרית.