מגרשי טרייד אין לרכב

אחת לכמה שנים רוב הישראלים נוהגים להחליף את רכבם הישן במודל חדש יותר. עם זאת בגלל יוקר המחיה ומחירי הרכב הגבוהים בהשוואה למדינות המערב, נאלצים רוב הלקוחות לרכוש את רכבם עם הלוואה או באמצעות פתרונות מימון ואשראי אחרים. אחת הדרכים היעילות והבטוחות לרכישת רכב יד ראשונה או שנייה היא באמצעות מגרשי טרייד אין לרכב.

קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
20,000
200,000
סכום נבחר 50,000 ש"ח

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
מעולה ממשיכים

לאיזו עסקה אתה זקוק?

ליסינג מימוני לעסקים
ליסינג תפעולי לעסקים
רכב חדש
אחר

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שניה
ליסינג
אחר
נהדר ממשיכים לאזור מגורים

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
נהדר מתקדמים

פרטי התקשרות

אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!
נהדר עוברים למצב חשבון
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
רכב שנקנה במגרש טרייד אין

עסקאות טרייד אין בענף הרכב בישראל

עסקאות טרייד אין בענף הרכב נחשבות לפופולריות ולאפיק מקובל המאפשר כמעט לכל אדם להחליף את רכבו הישן בדגם חדש או במודל משנת ייצור מתקדמת יותר. בעסקת טרייד אין ניתן למכור לחברה את הרכב הישן במחיר הוגן, לבחור רכב חדש מהניילונים או רכב יד 2 אמין ואיכותי משנת ייצור מתקדמת בהשוואה לרכב הישן, לקבל מימון להפרש, ולצאת לדרך חדשה עם רכב חדיש ובטיחותי.

מימון משתלם לשדרוג הרכב הישן

באמצעות מגרשי טרייד אין לרכב ניתן לקבל מימון אטרקטיבי, לעתים עד 100% מימון לרכישת הרכב החדש. ראוי לציין כי רכישת רכב יד 2 בשוק הפרטי מאלצת את הרוכש לארגן את מלוא הסכום במזומן, ולשלם סכום גבוה במעמד הרכישה. בנוסף, רכישת רכב מאדם פרטי כרוכה בסיכון רב מאחר ולא מכירי את היסטוריית הטיפולים ברכב והאם הרכב היה מעורב בתאונות. אמנם ניתן לקחת את הרכב לבדיקה אך עדיין לא מקבלים אחריות על הרכב לעומת מגרשי טרייד אין המציעים רכבים מטופלים, שקיפות מלאה ואחריות על הרכב הנמכר.

רכישת רכב מחברה מקצועית ואמינה

רכישת רכב ממגרש טרייד אין מעניקה תחושת ביטחון מאחר וקונים את המכונית מחברה מקצועית ואמינה, ומקבלים רכב מטופל ונקי עם אחריות בהתאם למדיניות מגרש הרכב. מאחר ומגרשי הטרייד אין חוששים למוניטין שלהם הם לרוב לא ימכרו רכבים שאינם איכותיים ובטיחותיים, והם מעוניינים כי הלקוחות יחזרו אליהם לעסקה נוספת בעתיד. לכן, הרוכש זוכה לתחושת ביטחון ונהנה משירות מקצועי ומתקדם, יכול לבחור בפתרונות מימון בהתאמה אישית לצרכיו וליכולותיו, ובמידה ויש בעיה עם הרכב יש לו כתובת לחזור אליה.

לפרטים נוספים ולהמלצות על מגרשי טרייד אין לרכב באזור המגורים שלכם, השאירו פרטים באתר, וצוות המומחים של צוק ליסינג טרייד אין ומימון יחזור אליכם בהקדם.