טרייד אין רכב בנס ציונה

בשנים האחרונות אנו עדים לפריחתן של עסקאות מסוג חדש לרכישת רכב, וזאת בניגוד לדרכים הסטנדרטיות שהיו נהוגות בארץ שנים רבות.

נציגת מכירות של חברת טרייד אין לרכב

הדבר נגרם בראש ובראשונה בגלל עודפים של מכוניות שמצטברות בחברות הרכב השונות לאחר שהן חוזרות לאחר מספר שנים מעסקאות של ליסינג תפעולי. גם התחרות העזה בין חברות הרכב גרמה לכך שאותן סוכנויות מציעות אפשרויות מימון נוחות, מגוון רכבים ישנים וחדשים והטבות ללקוחות הפוטנציאליים.

טרייד אין רכב בנס ציונה                         

בתוך נס ציונה עצמה קיימות חברות רכב פרטיות קטנות יותר, אשר מציעות עסקאות טרייד אין, אך בסביבה הקרובה ניתן לאתר גם את היבואנים והחברות הגדולות יותר, בהן מגוון הדגמים והאפשרויות עולה בהרבה על המגרשים הקטנים. זהו גם המקום לציין כי ישנה חשיבות רבה בבחירת החברה שבה מבצעים את עסקת הטרייד אין. למעשה הדבר הוא חיוני במיוחד לגבי רכבים משומשים – במקרה של תקלות או שאלות, תמיד ניתן למצוא מענה וכתובת לפנות אליה.

אחד היתרונות של טרייד אין מול חברה, על פני ביצוע עסקת רכישה בשוק הפרטי, טמון בכך שהלקוח מקבל רכב שעבר טיפולים, תיקונים מסוגים שונים ויש אפשרות לקבל את כל ההיסטוריה של המכונית. בנוסף לכך, החברות מבטיחות פעמים רבות לרכוש את הרכב בתום שלוש שנים ולבצע עסקת טרייד אין חדשה. יתרונות אלו אינם קיימים בשוק הפרטי.

טרייד אין – מאפיינים נוספים

רכישת רכב באופן של טרייד אין במיוחד מתאימה לאנשים שאין להם זמן ורצון להתעסק בתהליך החיפוש של מוכרים וקונים לרכב הישן שלהם. ההתנהלות מול חברת רכב מאפשרת להם לבצע את ביצוע שתי העסקאות בו זמנית ולחסוך בכך זמן יקר. אולם צריך לזכור שהחיסכון בזמן לעיתים קרובות מתבטא בעלויות גבוהות יותר ללקוח (במיוחד אם מדובר על רכב שנמצא במצב טוב) – בשוק הפרטי ניתן לקבל בדרך כלל מחירים טובים יותר עבור הרכב הישן.

חברות טרייד אין רכב מומלצות בנס ציונה

אלבר

באדג'ט

אוטו דיל

אוטו סנטר

במידה ואתה מעוניין להחליף את הרכב, אנו בפורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב יכולים לקשר אותך עם אנשי מקצוע בתחום הרכב ללא שום עלות או התחייבות. השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר שלנו ואנו מבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו ייצרו אתך קשר במהירות האפשרית.