טרייד אין רכב ברחובות

קיימות דרכים שונות לרכוש רכב בישראל, כאשר הדרך הפופולרית ביותר היא עדיין רכישה בשוק הפרטי (במידה ומדובר ברכב משומש) או קנייה של אוטו חדש בסוכנות.

קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
20,000
200,000
סכום נבחר 50,000 ש"ח

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
מעולה ממשיכים

לאיזו עסקה אתה זקוק?

ליסינג מימוני לעסקים
ליסינג תפעולי לעסקים
רכב חדש
אחר

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שניה
ליסינג
אחר
נהדר ממשיכים לאזור מגורים

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
נהדר מתקדמים

פרטי התקשרות

אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!
נהדר עוברים למצב חשבון
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
אדם יוצא מסוכנות טרייד אין בראשון ציון

אולם הביקוש ההולך וגובר של ליסינג תפעולי הביא לכך שחברות רכב רבות מצאו את עצמן עם ציי רכב משומשים גדולים, והן מעוניינות למכור אותן במהירות האפשרית. הדבר גרם להופעת עסקאות מסוגים חדשים, כאשר אחת מהן היא הטרייד אין.

כיצד עובדת עסקת טרייד אין?

לעיתים קרובות אדם מעוניין לרכוש רכב חדש אך יש ברשותו מכונית ישנה, שאותה צריך למכור כדי לממן חלק מהרכישה. כלומר, ישנן שתי עסקאות שונות שיש צורך לבצע – למצוא קונה לרכב הישן ואז לאתר את המכונית החדשה שבה הוא מעוניין. ההתנהלות לגבי שתי העסקאות כרוכה בהשקעה רבה של זמן ומאמץ מצד הרוכש הפוטנציאלי. על כן, אנשים רבים מעדיפים לפנות לחברות רכב ולבצע עסקת טרייד אין שכרוכה בהחלפת רכב ישן בחדש בו במקום (בתוספת תשלום).

יש לציין כי יתרון גדול של עסקאות טרייד אין טמון באפשרויות המימון הנוחות לגבי הסכומים הנוספים שיש להוסיף כדי לקבל את הרכב הדרוש. אותן חברות עובדות מול בנקים רבים ויכולות להציע ריביות נוחות ופריסה ארוכה מאד של תשלומים – עניין רלוונטי מאד לגבי רוכשים רבים. בנוסף החברות מציעות מגוון גדול מאד של רכבים שעברו טיפולים מכאניים, פחחות, שטיפה ועוד.

טרייד אין רכב ברחובות

בעיר רחובות ובסביבה שלה ישנן חברות רכב גדולות וקטנות כאחד, כאשר ישנה חשיבות מבחינת הלקוח לבחור בסוכנות בעלת מוניטין וותק שאפשר לפנות אליה במידת הצורך גם בהמשך. כמו כן צריך לזכור כי גם אם הרכב שבו אתם מעוניינים אינו מצוי בקרבת מקום, תמיד קיימת אופציה להביא אותו מסניפים מרוחקים יותר של החברה (עם זאת, לרוב זה תלוי בהתחייבות מסוימת כלפי רכישה עתידית).

המלצה על חברות טרייד אין רכב ברחובות

אוטודיל

אלבר

באדג’ט

אוטו סנטר

אנו בפורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב יכולים לקשר אותך עם אנשי מקצוע שייעצו לך לגבי האפשרויות המשתלמות ביותר של טרייד אין רכב ברחובות. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו מבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו ייצרו אתך קשר במהירות האפשרית.