טרייד אין רכב בצפון

טרייד אין היא שיטת רכישה ייחודית, אשר מקלה מאד על אדם, אשר מעוניין להחליף את הרכב שלו, אבל אין ברצונו לבזבז זמן יקר על חיפוש קונים, ולאחר מכן – על מציאת מקום מתאים לרכישת רכב חדש.

קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
20,000
200,000
סכום נבחר 50,000 ש"ח

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
מעולה ממשיכים

לאיזו עסקה אתה זקוק?

ליסינג מימוני לעסקים
ליסינג תפעולי לעסקים
רכב חדש
אחר

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שניה
ליסינג
אחר
נהדר ממשיכים לאזור מגורים

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
נהדר מתקדמים

פרטי התקשרות

אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!
נהדר עוברים למצב חשבון
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
נציגת מכירות של חברת טרייד אין לרכב

לפי שיטה זו, אדם מגיע לחברת הטרייד אין, מוסר את הרכב הישן שלו לחברה ומקבל רכב חדש בתוספת תשלום מסוימת (תלוי בשווי המשולב של שני הרכבים). יבואני רכב רבים עוסקים בטרייד אין, כך שלרוכש הפוטנציאלי ישנה אפשרות לבחור ברכב חדש או ברכב משומש, לפי רצונו האינדיבידואלי.

טרייד אין רכב בצפון

כל חברות הטרייד אין הגדולות, כמו אוטוסייל, אוטודיל, אלדן, קרסו ועוד, מפעילות סניפים באזור הצפון ובעיקר סביב חיפה. לקוחות פוטנציאליים אשר מתגוררים באזור זה, יכולים לפנות לסניף של החברה המבוקשת ולברר על רכבים אשר מתאימים להם ביותר. כמו כן, בדרך כלל ישנה גם אפשרות להיכנס לאתרי החברות ולבדוק את מלאי הרכבים שקיים בסניף (אם כי המידע לא תמיד מעודכן לגמרי).

יש לציין, כי לרכישת רכב בשיטת טרייד אין ישנם יתרונות נוספים, מעבר לחיסכון בזמן. ראשית, תוספת התשלום שמתבקש לבצע הרוכש, יכולה להיעשות בדרך כלל בצורה של פריסה ארוכה לתשלומים עם ריבית מינימאלית. בצורה כזו, הרוכש יכול לבחור רכב חדיש יותר ולשלם סכומים נמוכים מידי חודש.

יתרון נוסף הוא, כמובן שהרכישה מתבצעת מגוף גדול, אשר ניתן לפנות אליו במידת הצורך. כאשר רכישת רכב יד שנייה מתבצעת מאדם פרטי, אפשרות כזאת אינה קיימת, כמובן. בנוסף, כאשר מדובר בקניית רכב משומש, חברות הטרייד אין דואגות לכלי הרכב לפני מכירתם וזאת על ידי תיקונים מכאניים, פחחות, ניקוי ועוד.

ברם, צריך לזכור, כי ישנו מחיר מסוים שהלקוח ישלם עבור הנוחות של הטרייד אין וזאת במיוחד כאשר מדובר ברכבים חדשים יחסית, אשר נמצאים במצב טוב. בדרך כלל, לקוח כזה יוכל למצוא מחיר טוב יותר בשוק הפרטי, גם אם יקח זמן רב יותר למצוא קונה.

אנו בפורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב מעוניינים לקשר בין לקוחות לחברות טרייד אין פוטנציאליות אשר קיימות בישראל. במידה ויש לך שאלות נוספות על טרייד אין רכב בצפון, השאר את פרטיך באתר ואנו נחזור אליך בהקדם.