חברות טרייד אין לרכב

מחירי הרכבים בארץ נחשבים ליקרים למדי ביחס למדינות אחרות בעולם המערבי, כך שאנשים רבים בוחרים לרכוש מכוניות יד שנייה ולחסוך את העלויות הגבוהות שכרוכות בקניית רכב חדש מסוכנות. עם זאת, לעסקאות קנייה ורכישת רכב יד שנייה שמתבצעות בשוק הפרטי ישנם חסרונות אחרים שאליהן נחשף הרוכש או המוכר הפוטנציאלי.

ראשית, עסקאות רכב יד שנייה בשוק הפרטי דורשות מהקונים והמוכרים השקעה מאומצת של זמן, מפגשים מול לקוחות, משא ומתן על המחיר המתאים ועוד. שנית, למרות המחיר הנוח יותר לעומת רכישת רכב חדש, התשלום למוכר יהיה לרוב בתשלום גבוה אחד (אנשים פרטיים אינם פורסים לתשלומים או מקבלים אשראי). לבסוף, קנייה מאדם פרטי היא תמיד סוג של הימור מכיוון שאין שום ביטחון על הרכב או אחריות של המוכר לאחר העסקה.

קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
20,000
200,000
סכום נבחר 50,000 ש"ח

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
מעולה ממשיכים

לאיזו עסקה אתה זקוק?

ליסינג מימוני לעסקים
ליסינג תפעולי לעסקים
רכב חדש
אחר

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שניה
ליסינג
אחר
נהדר ממשיכים לאזור מגורים

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
נהדר מתקדמים

פרטי התקשרות

אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!
נהדר עוברים למצב חשבון
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
אנשי עסקים לוחצים ידיים לאחר שחתמו על עסקת ליסינג לעסקים

חברות טרייד אין לרכב – החלפת רכב ישן לדגם חדש

בשנים האחרונות, חברות טרייד אין לרכב הפכו לאופציה פופולארית בקרב לקוחות רבים וזאת בגלל הפתרונות הפשוטים שהם מציעים במסגרת העסקה. טרייד אין ומימון לרכב באמצעות חברות עסקיות מאפשר לקונים ומוכרים רבים למצוא את האופציה המשתלמת ביותר במהירות יחסית ולחסוך זמן יקר. אנשים שמעוניינים להחליף את הרכב הישן שלהם לדגם חדש, יכולים לעשות זאת כעת באמצעות עסקה משולבת באחת מחברות טרייד אין רכב.

יתרון משמעותי של עסקאות טרייד אין, הוא כי כל לקוח אשר בוחר בעסקה מסוג זה, מתנהל בדרך כלל מול גוף בעל מוניטין וניסיון רב וזאת בניגוד לעסקה מול אדם פרטי. כתוצאה מכך, יש באפשרותו לפנות בכל עת לחברה במקרה של בעיות מתעוררות, שאלות או תקלות שמתעוררות. מעבר לכך, כל הרכבים שמוצעים למכירה בחברות הטרייד אין, עוברים בדרך כלל טיפולים יסודיים ונבדקים על ידי מכונאים לפני העמדתם למכירה.

טרייד אין לרכב ואפשרויות המימון

אחד המאפיינים האטרקטיביים ביותר של החלפת רכב באחת מחברות הטרייד אין הוא אופציות המימון המשתלמות, שנותנות מענה להוצאות הכספיות שמקשות על הרוכשים.

בניגוד לרכישה בשוק הפרטי, שם אדם יאלץ להיפרד מסכום כסף גדול בתשלום אחד, חברות הטרייד אין מאפשרות מימון אשר מגיע עד למאה אחוז משווי הרכב. הלקוחות הפוטנציאליים גם יכולים לבחור מבין מגוון מסלולים משתלמים, פריסה ארוכה לתשלומים וריביות נמוכות באופן יחסי – הכול בהתאם לאפשרויות הפיננסיות והצרכים האישיים שלהם.

רכישה בטרייד אין נותנת רמה מסוימת של ביטחון לרוכש. חברות הטרייד אין נותנות אחריות לרכבים הנמכרים ומבטיחים גם רכישה חוזרת בעתיד. יתרון הגודל שלהן והצורך ביחסי ציבור חיוביים, מבטיח לרוכש כי הצד השני אינו מעוניין להונות אותו ולספק לו רכב בגדר “חתול בשק”.

אם אתה חושב על החלפת הרכב לדגם חדש יותר, כל מה שעליך לעשות זה להיכנס לאתר צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב ולבחור את האפשרות המשתלמות ביותר עבורך. בנוסף לכך, אנו מציעים לך למלא את הפרטים האישיים שלך באתר וכך אחד מהנציגים שלנו יחזור אליך ויסייע לך באופן המקצועי ביותר.