טרייד אין רכב שלמה סיקסט

קבוצת שלמה סיקסט עוסקת במגוון שירותים הקשורים לשוק הרכב, בין השאר ליסינג, השכרה, טרייד אין ושירותים נוספים. מעבר לכך, הקבוצה שהוקמה בשנות השבעים, התפתחה במשך השנים והחלה להשקיע בענפים נוספים, עד שהפכה לחברת השקעות בעלת משקל. כיום החברה מחזיקה בציי רכב עם עשרות אלפי מכוניות ברחבי הארץ ומעניקה שירותים לחברות ואנשים פרטיים כאחד.

קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
20,000
200,000
סכום נבחר 50,000 ש"ח

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
מעולה ממשיכים

לאיזו עסקה אתה זקוק?

ליסינג מימוני לעסקים
ליסינג תפעולי לעסקים
רכב חדש
אחר

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שניה
ליסינג
אחר
נהדר ממשיכים לאזור מגורים

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
נהדר מתקדמים

פרטי התקשרות

אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!
נהדר עוברים למצב חשבון
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
לוגו של חברת הטרייד אין שלמה סיקסט

טרייד אין רכב שלמה סיקסט

שיטת הטרייד אין מאפשרת ללקוחות להחליף את הרכב הישן שלהם ברכב אחר וזאת לאחר תוספת תשלום בגובה מסוים (תלוי בסוג הרכב). תוספת התשלום נעשית בתנאים נוחים למדי, עם פריסת תשלומים לתקופה ארוכה וריבית נמוכה יחסית – זאת משום שלחברות הטרייד אין ישנם הסדרים עם בנקים וגופים אחרים אשר מעניקים אשראי.

טרייד אין רכב שלמה סיקסט מאפשר ללקוחות לבחור מבין מבחר עצום של מכוניות, כאשר לקוח יכול לבחור סניפים שונים ברחבי הארץ ולמצוא את הדגם המועדף עליו. בנוסף לכך, באתר האינטרנט של החברה, ניתן לקבל הצעת מחיר מיידית על הרכב הנוכחי של הלקוח, וזאת על ידי מילוי פרטים שונים על סוג הרכב, כמו שנת יצור, מספר קילומטרים, מצב חיצוני, בעלויות קודמות ועוד.

היתרונות של טרייד אין רכב שלמה סיקסט

מעבר ליתרונות הכספיים, שהופכים קבלת רכב חדש לנגישה יותר עבור אנשים רבים, קיימים גם הבדלים נוספים מאשר רכישה של רכב באופן פרטי. אם מדובר ברכב יד שנייה, הרי שבשלמה סיקסט ישנה כתובת ברורה שניתן לפנות אליה במקרה של תקלה או חוסר שביעות רצון. החברה גם מעניקה בדרך כלל אחריות לתקופה מוגבלת וכל הרכבים עוברים טסט, בדיקות מכניות, תיקוני פחחות ועוד.

בנוסף, חברת שלמה סיקסט מתחייבת ברוב המקרים לבצע טרייד אין נוסף על הרכב שנקנה לאחר מספר שנים, מה שנותן ללקוח הזדמנות להחליף את הרכב לדגם חדש יותר כל כמה שנים.

פורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב מעוניין להביא את המידע הרלוונטי ביותר פורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב מעוניין להביא את המידע הרלוונטי ביותר פורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב מעוניין להביא את המידע הרלוונטי ביותר לגולשים ולקבץ את ההצעות השונות שקיימות בחברות הרכב בארץ. במידה ויש לך שאלות בנוגע לטרייד אין שלמה סיקסט, אנא השאר את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה והנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.