טרייד אין לרכב חדש

עסקאות הטרייד אין הפכו להיות פופולאריות מאד בשנים האחרונות וזאת בעיקר בגלל מספר יתרונות משמעותיים וההתפתחות של שיטת הליסינג, המגדילה את ההיצע של מכוניות בשוק.

קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
20,000
200,000
סכום נבחר 50,000 ש"ח

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
מעולה ממשיכים

לאיזו עסקה אתה זקוק?

ליסינג מימוני לעסקים
ליסינג תפעולי לעסקים
רכב חדש
אחר

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שניה
ליסינג
אחר
נהדר ממשיכים לאזור מגורים

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
נהדר מתקדמים

פרטי התקשרות

אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!
נהדר עוברים למצב חשבון
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
אדם יושב ברכב חדש שקנה בטרייד אין

ככלל, עסקאות ליסינג מתאימות מאד לאנשים שלא מעוניינים לבזבז זמן יקר על חיפושים של מכוניות מתאימות בשוק הפרטי, להתמקח עם קונים של הרכב הישן ובאופן כללי מעוניינים לצמצמם את מרווח הזמן בין מכירת הרכב הישן לקבלת הרכב החדש שלהם. ניתן לעשות טרייד אין לרכב חדש וכמו כן טרייד אין לרכב יד שנייה.

טרייד אין ברכישת רכב חדש

מכיוון שרוב החברות שמבצעות טרייד אין הן יבואניות של דגמים ספציפיים, ישנה תמיד אפשרות ללקוח לבחור רכב חדש עם אפס קילומטרים, למסור את הרכב הישן שלו ולהוסיף סכום כסף על ההפרש. במצב כזה, כאמור, הלקוח חוסך זמן על חיפושים של קונה הרכב הישן שלו ומקבל רכב חלופי חדש באופן מיידי.

ברם, יש לציין, כי ישנה פרמיה מסוימת על הנוחות הזאת מבחינת חברת הטרייד אין וסביר להניח כי הלקוח יכול לעתים להשיג מחיר טוב יותר במכירת הרכב הישן שלו בשוק הפרטי. לפיכך, במידה והרכב הישן הוא שמור ובמצב מכני טוב, אולי עדיף למכור אותו בשוק הפרטי ולא לבצע עסקת טרייד אין בקניית רכב חדש.

טרייד אין רכב יד ראשונהמאפיינים נוספים

חברות הטרייד אין הגדולות מעניקות כמובן את כל ההטבות המגיעות ללקוח בעת רכישת רכב חדש, יחד עם אחריות, טיפולים עתידיים ואף לעיתים תוספות ובונוסים מיוחדים. מעבר לכך, ישנה התחייבות בדרך כלל מצד חברות הטרייד אין שהן יחליפו את הרכב החדש ברכב אחר בעוד מספר שנים. זה מאפשר ללקוח לגשת לחברה לאחר זמן מה ולהחליף את הרכב שוב לדגם חדש יותר.

מטרתו של פורטל צוק ליסינג, טרייד אין ומימון רכב הוא לקשר בין ההצעות השונות של חברות הרכב לבין הלקוחות שמעוניינים להשתמש בשירותיהם. על ידי כך, אדם שמעוניין לרכוש או למכור רכב, יוכל לעשות את ההחלטה הטובה ביותר עבורו. אם יש לך שאלות נוספות לגבי טרייד אין לרכב חדש, אנו נשמח לסייע לך. השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר והנציגים שלנו יצרו אתך קשר בהקדם האפשרי.